2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه کاری انجام میده،؟؟؟ میشه لطفا راهنمایی کنین در مورد کار و درامد و اینک اصلا ارزش داره از اینجا ی ...

فروشندست ماهی 2000 لیر حقوق میگیره البته اگه میخواید کلا برید اونجا ارزشش رو نداره چون تقریبا خرج و مخارج یکیه 

ولی اگه اونجا میرید یه مدت پول جمع کنید قناعت کنید خوبه مثلا تو ایران به  فروشنده ها 2 میلیون تومن میدن کلا ولی اونجا 6 میلیون تومن میگیره و 3 میلیون خرج میکنن و 3 میلیون هم جمع می کنن(اضافه کاری بعد فروشندگیش میکنه ولی نمی دونیم درآمدش چقدره که با هم دیگه کلا 6 میلیون تومن در میاره)

2728
فروشندست ماهی 2000 لیر حقوق میگیره البته اگه میخواید کلا برید اونجا ارزشش رو نداره چون تقریبا خرج و ...

اهان همسر منم قصد داره برای کار بره اونجا ولی هیج اطلاعاتی نداریم ک اصلا میتونه کار پیدا کنه یا نه

اهان همسر منم قصد داره برای کار بره اونجا ولی هیج اطلاعاتی نداریم ک اصلا میتونه کار پیدا کنه یا نه

داداش من قبلا اونجا دوست پیدا کرده بود اونا بهش کار دادن

اگه همسر شما هم دوستی اونجا داره ازش کمک بگیره

داداش من قبلا اونجا دوست پیدا کرده بود اونا بهش کار دادن اگه همسر شما هم دوستی اونجا داره ازش کمک ب ...

بله یکی از دوستاش اونجا توی تولیدی کار میکنه میگه بیا اینجا من برات کار پیدا میکنم.حتی اینجا با هزار لیر خونه احاره میدن و ...ولی هنوز دودل هستیم ک ارزش داره هزینه بکنیم یا نع

واسه یمدت اگ خوب بود برا همیشع

سلام عزیزم. بهتره یه تخصص حسابی داشته باشین بعد برین. چون برای شغل هایی که تخصص نمی خواد نمی ارزه بخواین زندگیتونو جمع کنین برین اونور. لینک یه مطلبو برات می فرستم. از سایت استانبول همراه. مشاوره هم بهت می دن فک کنم. یه نگاهی بکن، ضرر نداره. https://istanbulhamrah.com/راه-اندازی-کسب-و-کار-در-ترکیه/

سلام
من یک شرکتی رو میشناسم که توی کار خرید ملک در ترکیه فعالیت میکنن و من از این طریق تونستم برای چند تا از دئستانم اقامت ترکیه بگیرم.البته که از راه های متفاوتی میتونین توی ترکیه اقامت بگیرین یک روش هم از طریق کار هست که آژانس های زیادی هستند که راهنماییتون میکنن ولی تجربه ای که با این شرکت داشتم رو خواستم باهاتون به اشتراک بگذارم ایشالا که به کارتون بیاد