2726

برای سما خانم های شمالی کار راحت با پورسانت عالی دارم 

هرکی موافقه بگه تا اعلام کنم شرایطو

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مدرس تتو هستم قراره تو شهر لاهیجان رشت رامسر ورکشاپ اموزشی بزاریم برای ۲۰-۲۱-۲۲مرداد ماه یعنی یکشنبه دوشنبه هفته اینده

هرچند تعداد هنرجو از طرف شما معرفی بشه پورسانت بتون تعلق میگیره

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

این کار همیشگیه چون ما هرچند ماه یبار بنا به درخواست هنرجوها میایم شهرای شمالی

من مدرس تتو هستم قراره تو شهر لاهیجان رشت رامسر ورکشاپ اموزشی بزاریم برای ۲۰-۲۱-۲۲مرداد ماه یعنی یکش ...

😒😒😒 بیخیال بابا دهنمونو آب انداختی 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
بغیر بازاریابی، حاضر ✋

بازاریابی نیس یجور معرفی افراد بزای شرکت در ورکشاپ 

😒😒😒 بیخیال بابا دهنمونو آب انداختی 

من با خیلیا تو شهرای مختلف کار میکنم که نماینده شهر خودشونن خیلی راحت و بی دردسره

خیلی راحت میتونین توی ت ل.  گ ر.    اااااام شهرتون یا دیوار هنرجوهارو پیدا کنین و معرفی کنین

باز یجور بازاریابیه معنیشو عوض نکن 

حالا اگه هستی بگو مثلا اگه ۱۰نفرپیدا کنی پورسانت خوبی گیرت میاد

من با خیلیا تو شهرای مختلف کار میکنم که نماینده شهر خودشونن خیلی راحت و بی دردسره

موفق باشی عزیزم، من چون دنبال کار میگشتم خوشحال شدم شاید یجور کار در منزل باشه، آخه خونه حوصله ام سر میره، از وقتی باردار شدم کارمو کنار گذاشتم، ایشالا پر روزی باشه شغلت، من ولی استعداد ندارم در این زمینه 😊✋

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
موفق باشی عزیزم، من چون دنبال کار میگشتم خوشحال شدم شاید یجور کار در منزل باشه، آخه خونه حوصله ام سر ...

بسلامتی زایمان کنی عزیزم

2706