2410
2553
لک بینی داشتم با گریه بهش گفتم نکنه سقط بشه گفتم سقطم شد شد دفعه بد😐

خب خاسته دلداری بده مثلا ، بعدش الان مثلا اون همه کیک و شیر و بیسکوییت و مسخره بازی خیلی قشنگه ؟؟؟؟ دهاتی بازیه شدیدا 

من مادرشوهرم خیلی زود میفهمه یکی باردار باشه ،خود طرف نمیدونه ولی مادر شوهرم بگه بارداری ردخور نداره ،منم وقتی باردار بودم تا غربالگری بهش نگفتم ،تا گفتم بهش گفت میدونستم گذاشتم خودت بگی ،یک عدد لباس بارداری و شیرینی برداشت آورد و بعدا هم برام قربونی کرد، دیگه بیسکوییت و کاکائو و ... آتشغال نیاورد

من تست زدم مثبت بود منو شوهرم با کلی ذوق بهش گفتیم فکر کردیم خیلی خوشحال میشه اصلا خوشحال نشد یه تبر ...

حالا دختر آوردی یا پسر

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خاسته دلداری بده مثلا ، بعدش الان مثلا اون همه کیک و شیر و بیسکوییت و مسخره بازی خیلی قشنگه ؟؟؟؟ ...

دلداریش بخوره تو سرش برا تو این کارارو کردن

من یبار گفتم فلان غذاتو هوس کردم با بپز نپخت به والله

شوهزم رفت خونشون گف بپز فرشته هوس کرده بازم نپخت

خب خاسته دلداری بده مثلا ، بعدش الان مثلا اون همه کیک و شیر و بیسکوییت و مسخره بازی خیلی قشنگه ؟؟؟؟ ...

عروس جاری من نیستی یه وقت اصلا سونوگرافیه نامرد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2720
دلداریش بخوره تو سرش برا تو این کارارو کردن من یبار گفتم فلان غذاتو هوس کردم با بپز نپخت به والله ...

نامرد بگو خودم برات بپرم عزیزم

من تست زدم مثبت بود منو شوهرم با کلی ذوق بهش گفتیم فکر کردیم خیلی خوشحال میشه اصلا خوشحال نشد یه تبر ...

یعنی هنوز مادر شوهر ها نفهمیدن جنسیت رو هواپیما سقوط کرده پسرشون تعیین می کنه 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2714
اینارو نمیخوایم خواهرم اخم و تخم نکن بسمونه

😃😃😃😃 

آخخ اینا رو میزارن بعد همه از مادر شوهر بیچاره توقع دادن. مامان خودمون هم نمیکنه این کار ها رو.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
فدای مهربونیت بشم😍😍😍 خیلی وقته فارغ شدم

به سلامتی انشاالله بعدی

2706