2733
2734
عزیزان این اشتباهه عکسه. این رسم شهر ماست.وقتی میرن خواستگاری و عروس میرن خون آزمایش صبح خون ازمایش ...

توی نت پر شده از این عکس

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه مادرشوهری البته مادرشوهر منم وقتی شوهرم بهش گفت که من باردارم شبش شیرینی گرفتن اومدن برا تبری ...

درد مال توام بخوره تو سرش😂😂😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
2731
عزیزان این اشتباهه عکسه. این رسم شهر ماست.وقتی میرن خواستگاری و عروس میرن خون آزمایش صبح خون ازمایش ...

من کار ندارم به این حرفا .همین فردا صبح نشون همسرم میدم به عنوان کادوی مادرشوهر برای بارداری عروس😝😝😝😁😁😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
واقعا منکه ارزوی این چیزا به دلم موند مادر شوهر پیر و شفت که هیچ اختیاری نداره خواهر شوهرا هم که ان ...

خدا به داد ت برسه حالا ما از مادرشون میکشیم کم اوردیم

تو داری با یه ایل میجنگی

خدا به داد ت برسه حالا ما از مادرشون میکشیم کم اوردیم تو داری با یه ایل میجنگی

مثل من

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

نوه دوست هستند 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
خدا به داد ت برسه حالا ما از مادرشون میکشیم کم اوردیم تو داری با یه ایل میجنگی

واقعا درست میگی تو خونه ای که زن ارزش نداشته باشه و مردا خاله زنک باشن زندگی سخته همه از مادر شوهرو خواهر شوهر میکشن من از پدر شوهر و برادر شوهر 

من تست زدم مثبت بود منو شوهرم با کلی ذوق بهش گفتیم فکر کردیم خیلی خوشحال میشه اصلا خوشحال نشد یه تبریک معمولی گفت بعد بچم سقط شد

اونروز خواب سیب دیدم بهش گفتم گفت تعبیذش دختره دختر نیاری ها بدم میاد 😒😒😒

2706