2726

من باردارم و غروبی حموم کردم ونماز خوندم سرنماز بودم پام تیر کشید حس کردم چاقو توش فرورفت نمازم وکامل کردم نشستم پام خشک خشک شد الان دارم میمیرم از درد شوهرم نیستش بچه هام هم خوابن ای خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ماساژ دادم پماد کشیدم از زانوم تامچ پام تیر میکشه  ماهیچه پام هم درد میکنه فقط پای راستم

دیسک کمر نداری احیانا؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

شاید ماهیچه پات گرفته زیر اب گرم بگیر یکم ماساژ بده و با کنار دست بهش ضربه اروم و مداوم بزن ببین تاثیر داره 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
شاید ماهیچه پات گرفته زیر اب گرم بگیر یکم ماساژ بده و با کنار دست بهش ضربه اروم و مداوم بزن ببین تاث ...

این کارو کردم یه ساعت پامو تو اب ولرم ونمک ماساژ دادم فایده نداره میترسم واسه نی نیم نکنه این درد رو اونم تاثیر بزاره خیلی نگرانشم

یعنی این درد رو نی نیم تاثیر میزاره نگرانشم😔😔😔

نه بابا

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
ماساژ دادم پماد کشیدم از زانوم تامچ پام تیر میکشه  ماهیچه پام هم درد میکنه فقط پای راستم

با اورژانس تماس بگیرید حتما راهنمایی تون میکنن

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2706