1421
1389

من باردارم و غروبی حموم کردم ونماز خوندم سرنماز بودم پام تیر کشید حس کردم چاقو توش فرورفت نمازم وکامل کردم نشستم پام خشک خشک شد الان دارم میمیرم از درد شوهرم نیستش بچه هام هم خوابن ای خدا 

نمیدونم...ماساژش بده...  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣   منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈وزن هدف 65...😋😋😋

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
ماساژ دادم پماد کشیدم از زانوم تامچ پام تیر میکشه  ماهیچه پام هم درد میکنه فقط پای راستم

دیسک کمر نداری احیانا؟

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!

شاید ماهیچه پات گرفته زیر اب گرم بگیر یکم ماساژ بده و با کنار دست بهش ضربه اروم و مداوم بزن ببین تاثیر داره 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم به راه شیم💞
1394
شاید ماهیچه پات گرفته زیر اب گرم بگیر یکم ماساژ بده و با کنار دست بهش ضربه اروم و مداوم بزن ببین تاث ...

این کارو کردم یه ساعت پامو تو اب ولرم ونمک ماساژ دادم فایده نداره میترسم واسه نی نیم نکنه این درد رو اونم تاثیر بزاره خیلی نگرانشم

ماساژ دادم پماد کشیدم از زانوم تامچ پام تیر میکشه  ماهیچه پام هم درد میکنه فقط پای راستم

با اورژانس تماس بگیرید حتما راهنمایی تون میکنن

رژیم نارنجی رنگ،وزن فعلی۶۷وزن ایده آل۵۴.سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
1396

نمیدونم زنگ بزن اورژانس براشون توضیح بده کمکت میکنن 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم به راه شیم💞

احتمالا اب بدنت کم هست 

از فردا برا خودت شربت درست کن ابلیموو

خاکشیر 

یا تخم شربتی 

حتما حتما تا شب سعی کن دو لیتر اب یا شربت بخوری 

تخم شربتی کلسیم زیادی داره بیشتر از شیر حتی 

خیلی خوبن 

1424