2726

سلام عشقا‌

من خودم به جای ۴سال عربی خوندن  صبر میکنم سال دیگه معلمی قبول شم چون اون سال که ما کنکور دادیم معلمی برداشته شد
این روزها همش فکرم شده این بعضی از دوستان میبینم که از من تنبل تر بودن اما الان بهترین شغل دارن آخه چرا بعضی وقتها این جور میشه گاهی گمان نمی کنی ومیشود گاهی نمی شود که نمی شود.....  

یا اینکه برای اینکه پسر دار شم کلی رژیم و فلان ....اما بازم بهش نرسیدم ناشکری نمیکنم که الان دوتا دختر دارم اما تو این دنیای امروزی که دوتا بچه آدمو دیوونه میکنه به نظر من یه پسر یه دختر عالیه خیلی تلاش کردم برای اینکه یه محمد هم داشته باشم اما نشد 

گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود گاهی گدای گدایی و بخت یار نیس گاهی تمام شهر گدای تو میشوند...

شما هم مثل من هستین که به آرزوهای سرنوشت ساز نرسیده باشین .... واقعا نمدونم بعضی وقتها آدم تو کار خدا میمونه یاخدا حکمتتو شکر 

شرمنده فقط خواستم که درد دل کنم چون نمیتونستم برای آشنا بگم...

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...
عزیزم طبیعه همه بالاخره حسرت یچیزایی رو دارن همه حتی افرادی که فک میکنیم خیلی خوشبختن 

آخه حرسم نمیگیره شاگرد اول کلاس کسی که شبها تا کی بیدار بود الان باید بیکار بشینه و...بچه داری...آخه میتونستمو نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به هرچیزی که تو گذشته خواستم کنار خونوادم رسیدم الان فقط دلم میخواد دخترم یکم بزرگ شه ارشد بخونم برای استاد دانشگاهی آماده شم.عاشق این کارم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
من به هرچیزی که تو گذشته خواستم کنار خونوادم رسیدم الان فقط دلم میخواد دخترم یکم بزرگ شه ارشد بخونم ...

خوش به حالت منم خیلی دلم میخواد استاد شم اما معلم دبیرستان یه چیز دیگس

منم خیلی تلاش کردم پسرداربشم نشد واقعا نمی دونم چراسرنوشت همش برای من حسرت نوشته تازه این یه مورده

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم 
منم خیلی تلاش کردم پسرداربشم نشد واقعا نمی دونم چراسرنوشت همش برای من حسرت نوشته تازه این یه مورده

ای .....منم همه کار کردم ولی وقتی نشد چه کار کنیم همین که دخترم سالمه خوبه خدارو شکر

من به هرچیزی که تو گذشته خواستم کنار خونوادم رسیدم الان فقط دلم میخواد دخترم یکم بزرگ شه ارشد بخونم ...

ایشاالله که قبول میشی ولی تو رو خدا اگه قبول شدی از اون مدل عقدیاش نشو با تشکر لپ گلی

من همان بی تاب دیروزم....  
ایشاالله که قبول میشی ولی تو رو خدا اگه قبول شدی از اون مدل عقدیاش نشو با تشکر لپ گلی

مرسی عزیزم.چشم قول میدم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤