2737
2734
عنوان

خیلی سردرگمم

223 بازدید | 11 پست

اینقد فکرو خیال میاد تو ذهنم که خیلی وقتها قاطی میکنم خودمم نمیدونم چم شده

شوهرم آدم خوبیه ولی خیلی وقتها کارهای بدش یادم میاد ازش متنفر میشم و کل زندگی رو جهنم میکنم هر بار به خودم میگم اون جریان تموم شد ولی اصلا نمیتونم تو ذهنم تمومش کنم وباز گیر الکی میدم و دعوا راه میندازم نمیدونم چجوری این حسها رو از خودم دور کنم چیکار کنم که گذشت داشته باشم چون خواهش میکنم کمکم کنین واقعا دیگه مریض شدم

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ب اخلاق های خوب همسرت فکر کن ب اینکه همسر داشتن چقد خوبه همدردی کنی همدلی کنی .زتدگیت رو خودت شیرین کن با دلبری های زنونه این زبون ما خانوما یه کاری میکنه یه گره گشایی ها میکنه ک نگو 

ب اخلاق های خوب همسرت فکر کن ب اینکه همسر داشتن چقد خوبه همدردی کنی همدلی کنی .زتدگیت رو خودت شیرین ...

دقیقا همون دلبری ها رو بلد نیستم نمیدونم چیکار کنم

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا همون دلبری ها رو بلد نیستم نمیدونم چیکار کنم

دلبری میدونی چیه همون لباس مجلسی خوشگله کوتاه یا بلند رو فقط تو مجلس نپوش فردا صبح که ساعت۹ از خواب بیدار شدی خونه رو مرتب کن بهترین ناهار بپز یه ارایش شیک و لباس مجلسی کوتاهی ک تو مجلس میپوشی و کفش پاشنه بلند ...خانوم خوشگل باش و منتظر اقایی تا زنگ‌در زد برو خودت باز کن در نه اف اف

2731
دلبری میدونی چیه همون لباس مجلسی خوشگله کوتاه یا بلند رو فقط تو مجلس نپوش فردا صبح که ساعت۹ از خواب ...

اینکارا رو میکنم زیاد اکثر وقتها اینجوری ام

ولی اخلاقم بدشده یهو قاطی میکنم و هرچی بوده دوباره میکوبم تو سرش

اینکارا رو میکنم زیاد اکثر وقتها اینجوری ام ولی اخلاقم بدشده یهو قاطی میکنم و هرچی بوده دوباره میکو ...

مهم اخلاقه ها میدونی تو خیابون و بازار که پره از خانوم رنگارنگ اما هیچ کدوم اخلاق خوب ندارن.شما سعی کن قران بخونی اروم باش اکثر وقتت رو تو نت نگرد دنبال راه شاد کردن زندگی باش اهنگ بزار برا خودت برقص

2738
مهم اخلاقه ها میدونی تو خیابون و بازار که پره از خانوم رنگارنگ اما هیچ کدوم اخلاق خوب ندارن.شما سعی ...

دقیقا مهم اخلاقه 

خدایا کمکم کن همه چیو دارم خراب میکنم

یعنی تو هم؟؟؟

اره متاسفانه.من شوهرمو خیلی دوس دارم ولی بعضی موقع یادم ب کاراش میوفته ازش متنفر میشم حتی نگاهشم نمیکنم😔نمیدونم چکنم

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)