2737
2739
عنوان

رفتم در حیاطو قفل کنم دیدم دربازه

618 بازدید | 38 پست

بچه ها من شوهرم میره یه شهره دیگه سرکار بعضی شبا با پسرم تنها میخوابم.خونمم حیاط داره.الان که رفتم درو قلاب کنم دیدم درمون نیمه بازه ..احتمال میدم بعدازظهر که شوهرم رفته درو خوب نبسته..یعنی از ظهر تا الان باز بوده..ولی خیلی نگرانم تو حیاطمون انباری هم داریم می ترسم..دعا کنین برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی زنگ بزن پلیس دیگ 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2738

عزیزم بد به دلت راه نده.ان شالله چیزی نیست‌به نظر من احتمالش خیلی خیلی خیلیییییییی کمه کسی بیاد تو

ولی خوب مراقب هم باش.گوشیتو بذار کنار دستت به شوهرت هم اطلاع بده که اینطوری شده و نگرانی که اگه زنگ زدم پیگیری کن

ولی چیزی نیست عزیزم.راحت‌بخواب

نترس عزیزم چیزی نیست با پسرت برو تو انباریو ی نگاه بنداز اگه هم میترسی درارو قفل کن راحت بخواب

می ترسم دیگه برم تو حیاط در خونمون راحت باز میشه...دو تا در داره یکی از داخل قفل میخوره یکی از بیرون..اونیکه از بیرونه می ترسم برم قفل بزنم فقط با کلید فعلا قفل کردم

2706