2733
2734

عزیزم همین الان تو مجله همین سایت مطلبشو زده دقیقا با همین تیتر برو بخون منم الان خوندم دقیق توضیح داده

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

اگه شرايط تخمك گذاري اوكي باشه با يه بار بارداري اتفاق ميفته 

حساب كن كي تخمگ گذاريته 

بعدم يكي دوروز قبلش و يكي دوروز بعدش انجام بدين نتيجه ميده

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم همین الان تو مجله همین سایت مطلبشو زده دقیقا با همین تیتر برو بخون منم الان خوندم دقیق توضیح د ...

در كجا

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍
2738
ازکجا میفهمین روزتخمک گزاری کی هس؟

٢هفته مونده به پريودتون ميشه روز حدودي تخمك گذاري 

اگه پريودت منظمه كاملا بگو ك بگم چ جوري حساب كني دقيقشو

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

روزی دوقاشق 😐

چیز ببخشید روزی دوبار 😂😂

ولی بی شوخی فک کنم برا بارداری ی روز درمیون خوبه

تو اون ی روز که رابطه ندارید اسپرم رو تقویت کنید با خوراکی های گرم و مفید مثل مغز ها و موز و ....

[مٻݜـهـ واسـهـ برآورده  ݜـدݩ حاجَٺـم واسَـم صَـݪَـواٺ بِـفـرسٺـٻݩ؟]💔ٺُـــرمُــز ݩـٻــسٺـم وَݪــے بُــرٻــدَم آقـاۍ قــاضــے :)
من برنامه p.c رو دارم  موقع تخم گذاري رو محاسبه ميكنه

اره منم دارمش 

دوروز قبلش بهم اطلاع ميده و كاملا دقيقم هس 

دوروز قبل پريودمم بهم ميگه😂

من فکر میکردم قبلانا ک اونایی ک دوقلو بازدارند دوبار پشت سرهم کردند

وای😂😂😂

خودمم دوقلو حامله شدم اینو خوندم خیلی خندم گرفت😂😂

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2706