2737
2734
عنوان

چرا پسر سه ماهم اينجوري شده؟؟

156 بازدید | 11 پست

خيلييي خيلي خوبو اروم بود

الان چن روزه ب شدت نق نق شده شبا بد ميخابه سينه بد ميگيره اعصابمو خورد كرده😰😰

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

شاید داره دندون درمیاره

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از كجا بفهمم؟

ببین لثه اش متورم نشده؟

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!
بچه توی سه ماهگی دندون در میاره مگه؟

بله بعضیا زود دندون درمیارن 

درضمن پروسه دندون دراوردن خیلی طول میکشه

2738
گرمش نیست

همه رو چك كردم نه نيس

انقد مظلوم بود شبا گشنش ميشد گريه نميكرد دستشو ميخورد از صداي دست خوردنش بيدار ميشدم

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
همه رو چك كردم نه نيس انقد مظلوم بود شبا گشنش ميشد گريه نميكرد دستشو ميخورد از صداي دست خوردنش بيدا ...

ماشاالله. نگران نباش پسرمنم چندمدت شبا اینجورمیشدبعد دوباره خوب شد

ماشاالله. نگران نباش پسرمنم چندمدت شبا اینجورمیشدبعد دوباره خوب شد

خدا كنههه

تو چند ماهگي؟