2726
عنوان

لتروزول و درد شدید زیر شکم

847 بازدید | 6 پست

خانوما من از شب ۵ پریود تا ۵ شب ، شبی دوتا استرادیول و لتروزول خوردم و الان شب ۱۱ سیکلمه . دیروز که ۱۰ سیکم بود شدیدا درد تخمدان داشتم و ترشح تمکگذاری . عصرش دیگه ترشحم قطع شد و شو شیری غلیظ مثل زمانی که پریود میشم . الانم زیر شکمم مثل قبل پریودم درد داره . چرا اینجوری شدم ؟ یعنی تخمکم دیروز آزاد شده ؟ آخه همیشه موقع تخمکگذاری ترشح دارم الان دیروز ترشح شدید تخمکگذاری داشتم و تا عصرش قطع شد😕

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.
طبیعیه این قرص هورمونیه . تخمک ازاد شده 

روز ۱۰ سیکلم آخه 😕 همیشه روز ۱۴ یا ۱۵ آزاد میشد 

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز ۱۰ سیکلم آخه 😕 همیشه روز ۱۴ یا ۱۵ آزاد میشد 

من دکترم همیشه میگفت هیچ دلیلی وجود نداره که حتما روز ۱۴ ام سیکل باشه 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
2728

چرا درد پریودی دارم ؟ نکنه پریود بشم😭😭

چرا درد پریودی دارم ؟ نکنه پریود بشم😭😭

عزیزم چی شد شما پریودشدی یا باردار بودی؟ 

خدایا هزااااران بار شکرت بازم معجزه تو بهمون نشون دادی مرسی که هیچوقت دست رد به سینم نزدی الحمدولله
عزیزم چی شد شما پریودشدی یا باردار بودی؟ 

اره عزیزم

مرداد ۹۹ حامله شدم

الانم مجدد حامله م😥 ناخواسته شد دومی