2737
2734
عنوان

خانومای کدبانووباسلیقه وخونه دار

661 بازدید | 72 پست

بیاین بگید الان چیا فریزمیکنید چه مرباهایی درست مبکنید شربت چی درست کردید؟سبزی قرمه سبزی خودتون تهیه میکنید

من دونوع شربت درست کردم یه آلبالو یه زعفرانی باتخم شربتی عالبه

مربا هام آلبالو گیلاس زردآلووتوت فرنگی

ترشی سیر /خیارشور

سبزی قرمه سبزی نگرفتم هنوز ولی ترخون و شوید ونعنا خشک کردم

گل محمدی هم خشک کردم براتو چایب

آبغوره هم خودم گرفتم 

رب هم هرسال خودم مبگیرم

شماهم بگیدتابقبشو بگم/بگید تاازهم یادبگیریم اگه توشهرتون رسمه یه چیزایب والان رسمشه

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

ما زیاد اهل مربا نیستیم ولی ترشی درست میکنم سبزی هم خودم درست میکنم ابلیمو و اب غوره هم میگیرم دیگه یادم نیست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما زیاد اهل مربا نیستیم ولی ترشی درست میکنم سبزی هم خودم درست میکنم ابلیمو و اب غوره هم میگیرم دیگه ...

ترشی چی ؟

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

اهان گل محمدی هم خشک کردم رب هم فعلا 7کیلو درست کردم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

منم بادمجون جهرم سوغات دوستم برام آورده بود ریز ریزه بود برای ترشی خوبه انداختم شب کردم ترشی بادمجون 

فقط مونده غوره بخرم دون دون کنم واسه پای خورشت عالی میشه مخصوص واسه پای خورشت بادمجون 

البته غوره می گیرم فریز میکنم تا سال بعدش که فصلش بشه داشته باشم 

التماس دعا
2738

من رب ومربای آلبالو وفلفل سبزتندوسیر و اول اسیاب می‌کنم رویه پلاستیک پهن میکنم میذارم توآفتاب خشک بشن وقتی خشک شدن دوباره آسیاب میکنم چه عطروبویی 😋

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

فریز که سبزی و مرغ و گوشت،خشک کردنم که برگ پیاز برا تو قرمه سبزی و کو کو نیمرو،نعناع،گیرم بیاد پونه،توت،باقلا،ترشیجاتم سیر ترشی و زیتون شور درس میکنم،شربتم آلبالو و شاه توت و شربت آماده نارنج،مربای شاهتوت البته زیاد مصرف نمیکنیم مربا ولی قبلا به و اینا درس میکردم،کمپوت سیب،

رب چ طوری می گیرید؟؟

گوچه گیلاسی اینجا زیاده ربش هم عالیه کمی میپزم بعد صافش مبگمم میزارم روی شعله تا غلیظ بشه اخر گار نمگ هم میزنم

2706