2726
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 168343 بازدید | 5290 پست
سلام عزیزم  کلا اهل سورپرایزی هااااا😅 ان شاء الله همیشه کنار هم شاد و خوشحال باشید. میگم عز ...

آره دیگه من از بچگی عاشق سوپرایز بودم 😂

مرسی دوست قشنگم 😍

والا من دردای مختلفی رو تجربه میکنم! لگن، کشاله ران، دل، کمر، سینه.. یا مثلا یهو تیر بکشه یه جام. ولی موقتی هستن و زودی تموم میشن. این سری هم ب دکترم گفتم درد لگن و اینا دارم گاهی، گفت رحم داره جا باز میکنه این دردا طبیعیه.. بعد گفت درد پریودی که نداری؟ منم همینجوری گفتم نه! 

درد تو هم همینه دیگه.. حالا یا از رحمه یا بد خوابیدی یا سرما زده یا نمیدونم. ممکنه بخاطر وضعیت جفتت هم باشه. مثلا قدامی رو نوشته بود پایین کمرتون درد میگیره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره دیگه من از بچگی عاشق سوپرایز بودم 😂 مرسی دوست قشنگم 😍 والا من دردای مختلفی رو تجربه میکنم! ل ...

😍😘

زنگ زدم به مطب دکتر گفتن این دردا ایرادی نداره.

جفتمم نمیدونم چیه تو سونوم ننوشته خودمم یادم رفت بپرسم.

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
2728
عزیزم😍😍😍😍😍 یادمه همون موقعی که بی بی چکت مثبت شد داشتم واست تایپ میکردم ان شاء الله جومه نارنج ...

عزیزم😍😍😍😍 فقط دلم ضعف رفت واسه دست و پای کوچولوش الهی دورش بگردم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
ای جااااانممممم یه دخمل شیرازی گرم و شیرین داری 😍😍😍😍😍😍 تنش سالم و لبش خندون باشه الهی 😚

مرسی عشقم😍😘😘😘

نمیدونی چقدر خوشحالم خدایا هزار بار شکرت

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
الهی به سلامتی و دل خوش دخملت بیاد بغلت عزیزم🌷

مرسی عزیز دلم😘😘😘😘😘😘

عزیزم😍😍😍😍 فقط دلم ضعف رفت واسه دست و پای کوچولوش الهی دورش بگردم

😍😍😍😍😍

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥
عزیزم مبارکت باشه صحیح و سالم تا اخر عمر کنار همه عزیزات با هم شاد باشین

مرسی عزیز دلم.ایشالا روزی همه منتظرا

منم میخوام اقدام کنم ولی میترسم دوباره تکرار شه  شوهرمم راضی نمیشه میگه شهریور که یبار دیگه پر ...

حداقل سه ماه بعدش بزار اگم عجله نداره زمان نرمالش 6 ماه بعده. من 6 ماه بعدش اقدام کردم و 4 ماه طول کشید تا باردار بشم بخاطر استرس بالای که داشتم

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
سلام بچه ها من دیشب بالاخرهههه ب خانواده م گفتم باردارم! 😅 دیشب همه رو دعوت کردم خونمون. کلی هم ز ...

عزیزم چقدر خوب چه سوپرایز شیرینی همش با خوندن سوپرایزات بغض میکنم اینقدر احساساتی مینویسی😄😂😂😂

2706