2410
2553
عنوان

بارداری بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 167046 بازدید | 5290 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من جای خصوصی رفتم. حدود 50 بود فکر کنم. با بیمه شد 39 تومن. 

سلام عزیزم والا واسه تیتر به من گفتن پزشک خانواده قبول نیست باید متخصص بنویسه واسه منم آزاد حساب شد.

در چ حالی؟من 1ام میرم واسه سونو شما کی میری؟

کویین شما در چ حالی رفتی سونو؟ 

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
سلام عزیزم والا واسه تیتر به من گفتن پزشک خانواده قبول نیست باید متخصص بنویسه واسه منم آزاد حساب شد. ...

سلااااممم دوسی. خوبی ؟.. هر آزمایشگاهی یه قری داره خلاصه! 😄

منم خوبم. سینه هام صبح که پامیشم انگار میخواد بترکه! حس گاو شیرده بهم دست میده! سرشون هم انگار تیره شده یکم. وضعیت گوارشمم از اول تا حالا بهم ریخته س و نفخ هم دارم. دیگه برات بگمممم برخلاف باردارهای دیگه، شبا بیشتر تهوع دارم من! و اصلا یبوست نداشتم، بلکه کاملا برعکس، گاهی اس میشم !!! 

سونو هم شاید هفته آینده برم دیگه تحمل ندارم 😩

راستی به کیا گفتی بارداری؟ 

2720
سلااااممم دوسی. خوبی ؟.. هر آزمایشگاهی یه قری داره خلاصه! 😄 منم خوبم. سینه هام صبح که پامیشم انگار ...

وای مث منی من ظهر به بعد تهوع میگیرم.آره صبحها منم سینه ام خیلی درد میگیره.نفخ که نگو و نپرس.منم تا حالا یبوست نگرفتم راستش خیلی میترسم بگیرم واسه همین هندونه رو هرروز میخورم.

منم میخواستم 4 ام برم سونو زنگ زدم زمانپور گفت هفته بعدی نیستش مجبوری دیگه همون چهارشنبه یکم میرم شوهرم از ذوقش به همه گفته😳😂 همه هم منتظر سونو رفتن من هستند

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
وای مث منی من ظهر به بعد تهوع میگیرم.آره صبحها منم سینه ام خیلی درد میگیره.نفخ که نگو و نپرس.منم تا ...

من البته همیشه دیفالتم اس بوده! 😁 گفتم حالا باردار میشم، نرمال میشه حداقل! 😂 برعکس من هر روز انار و ذرت میخورم ببنده! 🤣🤣

عزززیزم ب سلامتی انشاالله 😍 هفته چند میشی؟ همون nt میشه؟ وای چقدر عالی. امروزم دعاتون کردم بعد قرآن

شوهر منم میگه بعد سونوی قلب، ب مامانت بگو لااقل! من هی مقاومت میکنم. وضعیت بدی که هست اینه که خونه مامانم اینا طبقه سوم بدون آسانسور! 🙄 بعد رسم داریم حتما جمعه ها باید خانواده، خونه بابا جمع شیم. فعلا این دو هفته رو جور کردیم بیرون جمع شدیم.. نمیدونم چطوری ادامه بدیم! دوست دارم بعد سه ماه بگم 😞 

من البته همیشه دیفالتم اس بوده! 😁 گفتم حالا باردار میشم، نرمال میشه حداقل! 😂 برعکس من هر روز انار ...

یکم میشه دوازده هفته و دو روز.

بگو اتفاقا خوبه خوشحال میشن.از پله اصلا بالا پایین تکمیل.یبوست خیلی بده مامانم همش میگه چیزای ملین بخور که فشار نیاد واسه بچه بده.شما هفته دیگه چند وقتت میشه؟

2714
یکم میشه دوازده هفته و دو روز. بگو اتفاقا خوبه خوشحال میشن.از پله اصلا بالا پایین تکمیل.یبوست خیلی ...

هر چی هم میگم یواش از پله میرم، شوهرخان میفرمایند نع! 😐 دیگه نیدونم فعلا دعا کن بچه م قلب دار باشه و بزنه، بعد یه فکری میکنم دیگه. 

خوشحال که خیلی میشن، من فقط نگرانم زبونم لال ناراحت نشن.... 

از امروز وارد هفته هفت شدم اگه به تاریخ پری حساب کنی. دیگه واقعی نمیدونم چقدرم. توی تیتر که مشخص نبود درست، سونو هم که ندادم. 

راستی آرایش میکنی؟ 

هر چی هم میگم یواش از پله میرم، شوهرخان میفرمایند نع! 😐 دیگه نیدونم فعلا دعا کن بچه م قلب دار باشه ...

من 7 هفته و 3 روزم بود رفتم سونو معلوم بود

نگران نباش قلب هم داره مثل من خودتو استرسی نکن

آره بابا نمیشه مث مرده ها باشیم باید مرتب باشیم خب

@fatima888   سلام عزیزم. در چه حالی؟ بهتری؟ @gol6065   سلام عزیزم. خوبی؟ علایم ندار ...

سلام عزیزم خوبی؟ من هیچ خبر فقط دو روزه یکم کمرم درد میکنه یکم کار میکنم یکم میشینم امروزم یه کوچولو یه بار فقط ترشح داشتم دیگه هیچ علائمی ندارم که فکر میکنم شاید به خاطر نزدیک شدن به موعده

ماه پیش کلی از این علائما تو تصوراتم داشتم پریود شدم این ماه خیلی جدی نمیگیرم

2706