2737
2734

سلام دوستان عزيز ني ني سايتي

من امروز حالم خوب نبود و سركار نرفتم و چون مجبور بودم دراز بكشم براي اولين بار ساعات زيادي رو تو ني ني سايت بودم.

هميشه ديدم بعضيا تو تاپيك ها جنجال ميكنن و دعوا و بي احترامي. به خودمم يكبار فحاشي كردن كه در شان من نبود جواب بدم.

ولي امروز واقعا چيزي ديدم تو يكي از تاپيك ها كه نوبر بود! در مورد تحصيلات خانم ها!

كه دوستان ميگفتن تحصيلات براي زن واجبه و مادر تحصيلكرده بهتره و يك عده با فحاشي جوابشونو ميدادن!

چه خبرههههه؟! هيچ قشري خوب مطلق يا بد مطلق نيست، فقط درصدش فرق ميكنه. چرا باعث ميشين خودتون الگوي بد اون دسته اي كه داريد ميگيد بهتره بشين؟! 

اگه بهتره كه پس اين لحن و صحبتا چيه؟!

چرا مي گيد دانشگاه هرزه خونه هست و همه دانشجوها زيرخواب (واقعا عذر ميخوام مجبور بودم عينا بنويسم) استادا هستن برا نمره و اينجوري درس ميخونن بعد ميان از تحصيلات حرف ميزنن؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا متاسفم😣

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2728

حالا فضولی نباشه برام سوال شد شما با وجود اشتغال تو سه ماه چقدر پست گزاشتین 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

سطح فرهنگه ی نفر نشون میده ک ادمارو اینجور قضاوت میکنه . همه رو بهم نسبت میده ... 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2738

باورم نمیشه همچین طرز فکرهایی هنوز هم وجود دارن😓

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

طبیعیه.این دسته از افراد چون عادت دارن به زور شنیدن و همیشه براشون تصمیم گرفته شده بجای اینکه برای حقشون بجنگن خانومایی که مثل خودشون نیستن رو میکوبن

مثل مطرح کردن بهانه احمقانه این کاربر!

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
چرا کاربریشو کات کردی بزار ببینیم کدوم آدم فرهیخته ای ک درس و علم و دانشگاه براش همچین جایگاهی داره

گفتم درست نيست 

به هرحال منظور من شخص نيست منظور تمام افراديه كه مشابه اين عقايد و رفتار رو دارن

2706