2726
عنوان

جراحی بینی (ثانویه )

| مشاهده متن کامل بحث + 1685961 بازدید | 28267 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهدا

تارا جون
دکتر من فوق تخصص پلاستیکه و سرشناسه همونطور که گفتم ایرادای بینی شیوا جون رو منم دارم با این تفاوت که سه هفته از عملم میگذره
وتا سه ماه نگذره و ورمای بینیم کم نشه نمیتونم بگم راضیم یا نه
اگر با رفتن ورمام ایرادای بینیم رفع شد میام اینجا اسمشو رونمایی میکنم
چون تا ایرادای بینیم رو به یکی از فامیلامون رو که قصد عمل با دکترم رو داشت گفتم از عمل باهاش منصرف شد
وقتی حرفای بچه ها رو اینجا خوندم دیدم خیلی زود بود که در موردش قضاوت کنم

سلاااااااااااااااااااااااااااااام بچه ها خوبیددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم براتون یه ذره شده بوددددددددد مخصوصا برای مرمر و گلناز و سوری و باوان

بچه ها من هنوز صفحات پیشو نخوندم از مامان عسل جون چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خداروشکر از بینیم راضی ام 1 سایز بزرگتر شده البته هنوز دماغ جمع و جوریه ولی نسبت به قبلش که خیلی غیر عادی کوچیک بود خیلی بزرگتر شده کجی بینیمم تا حد خیلی زیادی اصلاح شده فقط یه کوچولو از اون فرورفتگی گنده باقی مونده که اونم دیر یا زود یه ژلی چیزی بهش تزریق میکنم اگرم نکنم زیاد پیدا نیست

امیدوارم یه روزی همتون مثل من از نتیجه عملتون راضی باشید

راستی بچه ها من یه آیدی جدیدتر داشتم که زمانی که این مسدود بود ساخته بودمش بعد دادمش به یکی از دوستام که گهگاهی میاد نی نی سایت بهش سپرده بودم بیاد از حالم بهتون خبر بده و عذرخواهی بکنه و بگه زودی میام بهتون نگفته؟؟؟

شریف ترین دلها ، دلی است که اندیشه آزار کسی در آن نباشد ... زرتشت

سارا

سلام کسی هست من یه چند تا سوال دارم می شه اگر اطلاعی دارید جواب بدید لطفا
من 7 سال پیش سال 84 پیش رزم پا عمل کردم اونموقع 1600 دادم دماغ من گوشتی بود ولی خیلی بزرگ نبود یه کم استخونش پهن بود همین یه دماغ خوش ترکیب ولی بزرگ طوری که اولین بار رفتم پیش رزم پا فکر کرد عمل کردم ولی از سایزش راضی نیستم اومدم واسه عمل مجدد خلاصه عمل کردم ولی راضی نیستم استخونش را خوب باریک کرده ولی سر دماغم را جمع نکرده وسر دماغم گوشتی و گرد هستش حالا می خوام ترمیم کنم فقط سر دماغم را چون از بقیش راضی هستم اول از همه می خوام بدونم عمل مجدد هم سختیش مثل عمل اوله یا راحت تره چون من عمل اولم خیلی سخت بود و سرویس بدید؟ شدم الان هم بچه کوچیک دارم و اون موقع مجرد بودم و نمی/تونم مثل اونموقع استراحت کنم بعد هم من نمی خوام پول بدهم با یه دکتر دیگه زورم میاد رفتم پیش خود رزم پا گفت برو یه عکس رادیولوژی از دماغت بنداز من ببینم وضعیت استخون و غضروف سر دماغت چه جوریه ببینم می تونم با عمل بسته درستش کنم یا نه اگر نتونم از یه دکتری که تو عمل باز تبحر داره خواهش کنم بیاد برات درست کنه
یه سوال دیگه هم دارم دکتر اول خود آدم اگر ترمیم کنه هزینه مجدد می گیره یا فقط پول بیمارستان را می گیره؟
بعد آیا ممکنه دماغ آدم تو عمل دوم خراب شه چون یه طرز فکر بد هستش راجع به عمل دوم و همه می گن خراب می شه من درسته الان از دماغم راضی نیستم ولی اصلا بد نیست و همه می گم فقط سرش باید یه خورده جمع شه و همینجوری هم اصلا دماغ ضایعی نیست و حتی انقدر طبیعیه که کسی نمی فهمه عمل کردم واسه همین زورم میاد واسه یه کار کوچیک مجددا یه هزینه کامل بدهم لطفا راهنمایی کنید اونهایی که عمل ترمیمی مجدد انجام دادید

Royaaaa

سلام دوستان
من 9 سال پیش بینیمو پیش دکتر فتاحی عمل کردم اونموقع یک و دویست دادم.بینی من قوز داشت و نوکشم یه کم گوشتی بود. اونموقع بینی های فانتزی مد شده بود با اینکه خیلی بهش تاکید کرده بودم میخوام بینیم طبیعی دربیاد و فانتزی نباشه اما اخر کار خودشو کرد و به نوک بینیم یه قوس خاصی داد که من اصلا خوشم نمیاد.البته سوراخای بینیم معلوم نیست....به پره های بینیم هم اصلا دست نزده بود در صورتی که من دوست داشتم جمع و جورش کنه. یه جورایی نوک بینیم تو ذوق میزنه.به نظر من دراز شده و زیاد متقارنم نیست چون بعدا به مقدار غضروف دراورد!!!!.دلیلی نداشت اونقدر بیارتش جلو. میتونست صاف تر درش بیاره.با اینکه یه بارم پیشش ترمیم کردم ولی فرق چندانی نکرد.
الان به سرم زده نوک بینیمو تغییر بدم.ولی همه منو میترسونن میگن به این راضی باش بی عیب نیست ولی به صورتت میاد. اگه خرابتر بشه میخوای چکار کنی
واسه همین خیلی میترسم و این همه سال اقدامی نکردم...شما دکتری که بتونه نوک بینی رو خیلی خوب جمع و جور کنه میشناسید؟
من دیروز پیش دکتر محبی بودم گفت مشکلت فقط نوکشه شاید مجبور شم یه کم از گوشت غضروف بردارم و پره هاتو جمع تر کنم (تو عمل قبلیم اصلا به پره هام دست نزده بود) قیمتم گفت چون ترمیمی هستی بیشتر میشه 3700 تا 4 ممکنه دربیاد...تونجا همه ازش راضی بودن!
بچه ها دیگه چه دکتر خوبی واسه ترمیم میشناسید که نوک بینی رو خوب جمع کنه و طبیعی دربیاره؟ سارا*

و اما اممممممممممممممممممماا

خبر مهم امروز

من خیلی وقت پیش اینجا گفتم یه دوستی دارم 6 بار بینی اش رو عمل کرده و الان بینی خیلی خوبی داره و نرماله .امشب ازش کامل پرسیدم .بینی اولش رو که کم سن بوده عمل کرده و گند زده شده بهش .-دکترش دانشی
دو بار عمل کرده و چند سال بعد که بزرگتر شده مجبور شده بره بده گند عمل بچگی رو درست کنند .عمل سوم دکترش سید ابوالحسن امامی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی بوده .که گند زده به بینی و توی عمل دوم هم نتونسته درستش کنه
می گفت خیلی داغون بوده و از هر طرف غضروف اویزون بوده و کج و کوله و غیر قابل تحمل

بار پنجم دکتر همایون الهی عملش کرده که بهتر شده و توی روتوش دوم ایرادهای عمل اول رو برطرف کرده و الان راضیه .جالب اینکه پریشب هم من از همین همایون الهی نوشتم که یه دوست دیگه ام رو عمل کرده و بعد از تصادف باز هم براش ترمیم کرده

پگفت پول عمل دوم رو نگرفته .و فقط هزینه کلینیک رو حساب کرده .می گفت راضی ام .مشکل تنفسی نداره .قرینه است .سوراخها تا خد زیادی قرینه بودن و فقط یه کم یه سمت بینی جای بخیه بود که اونم خودش می گفت به نسبت بینی ای که من داشتم خیلی عالی دراورده و خیلی راضی بود

همکلاسی

سلام به همگی
بچه ها من یکشنبه پیش با بشارتی ترمیم کردم30/11 رفتم اتاق عمل 15/3 بیرون اومدم.3-4 روز اول خیلی بی حال بودم .از دنده و سرم گرفته .دیروزم تو مطب گچو باز کرد و چسب زد قراره سه شنبه برا کشیدن بخییه دنده برم . لوله ها هم هنوز تو بینیمه .

همکلاسی

بچه ها کسی میدونه آیا غضروف بینی ممکنه به مرو.ر آب بشه و تحلیل بره که نیاز به ترمیم مجدد داشته باشه

2728

saray

سلام به همه
رویا جان من با بشارتی ترمیم کردم البته بار سوم . دوبار قبل بینیم هر بار خراب تر از قبل شد چون اشتباه کردم بعد از عمل دوم دوباره رفتم پیش همون دکتر قبلی بینیم خراب شد بچه ها بینی منو دیدن از همه ی بینی هایی که تا حالا دیدی خراب تر بود من پیش محبی رفتم گفت اصلا امکان نداره بینیت درست شه الان با بشارتی ترمیم کردم خیلی بهتر شده بینیم ............شما پیش منافی . امیری زاد. بشارتی زاده..... دکترایی که کارای ترمیمشون خوبه برو کاراشونو ببین از نزدیک بعد تصمیم بگیر..
آقا محمد بشارتی برای بینی پسرها و ترمیمی ها خوبه ........... البته اگه از اون پسرایی باشی که بینی کوچیک میخوان به درد شما نمیخوره بشارتی بینی هارو خیلی کوچیک نمیکنه واسه همین پسرا معمولا راضی تر از دخترا هستن بینی پسرا رو کاملا مردونه درمیاره... در کل کارش طبیعیه فانتزی و عروسکی .و... نیست.
تارا 9999 مرسی انشالله بینی توام قشنگ شه...........

نینا سل

سارای جان بینی خواهرم الان ظاهرش هم حتی خوب نیست چونکه یه قوسی بهش داده که بجای اینکه از وسط چشماش باشه از وسط بینیشه و همون تنفسشم مشکل داره.....بار دوم اسلامی گفت مطمئنم که درست می شه کاری نداره که شاخکات بلنده که دوباره پیشش عمل کرد و اینم نتیجش
الان افلاکی می گه می تونه درست کنه تنفسش رو هم اما بشارتی گفت تنفست دیگه درست نمی شه و فقط می تونم ظاهرشو بهتر کنم.
اولین عملش بعد از یه سال بینیش افت هم کرد و پهن شد عمل دومش که دیگه هیچی نگم بهتره....واقعا بعضی از آدما اصلا انسانیت ندارن. اون روز که خواهرم رو عمل می کرد 7 تا عمل دیگه هم داشت بدو بدو همه رو انجام می داد. بینی خواهرم فقط یه قوز کوچیک داشت و اولش هم استخوانی بود هرکی می دید می گفت عالی می شه. الان هر شب بیداره، زندگیمونو این آدم ریخت به هم با این بی دقتیش و بی مسئولیت بودنش واقعا ازش نمی گذریم.
دو ماه دیگه یه سال کامل از عمل دومش می گذره می خوام خوب تحقیق کنم در باره ترمیمی ها که بتونیم تنفسش رو هم درست کنیم.

betsabe

سلام دوستان من 2تا دکترو ویزیت کردم برا ترمیم دیده هامو اینجا میذارم شاید به درد شما هم بخوره
بچه ها من مطب محبی رفتم برای ترمیم چیزایی که دیدم و می گم بینی ها همه معمولی بودن با نوک گرد با 2 نفر هم صحبت کردم یکی گفت 6 ماه دیگه عروسیمه ولی نوک بینیمو درست جمع نکرده هنوز گندس خیلی ناراحت بود و یکی دیگه هم گفت من ترمیم کردم ولی اصلا راضی نیستم یکی از سوراخای بینیم بسته شده شبا احساس خفگی می کنم و پیوند غضروفم بلد نیست نمی تونه خوب در بیاره یدفعه باهاش ترمیم نکنی پشیمون می شی محبی زیاد تجربه نداره منم پا شدم اومدم بیرون مشاوره هم نرفتم دیگه 2تا هم منشی بد اخلاق داره که همش نگاه می کردن ببینن مریضا چی می گن در باره محبی من که خوشم نیومد ازشون

betsabe

مطب دکتر عارف هم رفتم اونجا 3تا بینی قشنگ دیدم قلمی و ناز بودن خودشونم راضی بودن مشاوره رفتم با دکتر گفت دس نزن به بینیت خطرناکه ممکنه مشکل تنفس پیدا کنی اگه دوباره عمل کنی من عمل نمی کنم خیلی ناراحت شدم ولی حتما کسی هست بتونه درستش کنه من می گردم تا یه دکتر خوب پیدا کنم

betsabe

و مطب دکتر تاجالدینی و سامی هم می خوام برم بعد مشاهدا تمو براتون می گم امیدوارم هر کی ترمیم داره بتونه یه دکتر خوب و متعهد پیدا کنه و از نتیچه عملش و هزینه ای که می ده و وقتی که صرف می کنه تو این راه راضی باشه برای منم دعا کنید شاید یه دکتر خوب پیدا کنم این دماغ داغونو درست کنه

سل

دیروز پیش دکتر برزنجی رفتم. بینی منو که بار اولمه رو که طراحی کرد خوب بود. اما به خواهرم گفت که نمیشه با عمل درستش کرد و دارو نوشت.
بینی منشی دکتر خیلی خوشکل بود اما یه خانمی توی مطب بود که از شمال می اومد و به ما گفت که از بغل هنوز حس می کنه بینیش یه قوز داره. از روبه رو و بالا خیلی خوشکل بود اما راست می گفت یه قوز کوچیک داشت بینیش و به من می گفت دکتر خیلی مودب و با حوصله هست اما وقتی گفتم بیام اینجا عمل کنم ابرو هاشو داد بالا!!!! بعد من دوباره در به در دکتر شدم با این حرکت!!! هزینه جراحی بار اول رو 4 و برای بار دوم بیشتر می گیره. این نتایج مطب گردی دیروز ما!

حالا این هفته می خوام برم بشارتی بشینم و شهریار یحیوی ببینم چی می شه.
در ضمن یه سری هم رفتم مطب افلاکی نشستم دو تا مورد بد دیدم یکی یه خانم بود که بینیش فوق العده گنده شده بود و بخیه ها همه از بیرون بود و واقعا بد بود یکی هم بینیش خیلی کوچیک بود و پهن روی صورتش.
یه سری هم مطب بشارتی بودم دو تا از خانم هایی که عمل کرده بودن برای بار اول خیلی بینی بزرگی داشتن، خوب اینقدر بزرگ هم جالب نیست دیگه. یکیشون بینیش دراز و بزرگ بود که دیگه بیشتر به صورت مردونه می یومد و گفت که دکتر حرف گوش نمی ده!

Royaaaa

سلام بچه ها
من امروز مطب دکتر بشارتی بودم... اصلا فکر نمیکردم انقدر جوون بزنه باورم نمیشد.... پر پرش 31 اینا بهش میخوره... ولی چرا اخلاقش اینجوریه!!؟؟؟ اصلا ثبات نداره...من چون شنیده بودم اخلاقش خوب نیست اولش جرات نکردم زیاد ازش سئوال بپرسم.خودش در عرض یه دقیقه تند تند همه ایرادات بینیمو گفت...بعد یه جدولی داره نمره میده به بینی ها...ازعالی خوب و اینا شروع میشد به من گفت بینی تو یه چیزی بین اولی و دومی میشه.... تا اینجا رفتارش معقول بود...من موندم بعد از همه مریضاش با یه نفر دیگه که میخواست ترمیم کنه دوباره رفتیم تو اتاقش عکسای ترمیمیاشو بهم نشون بده... دختره یه سوال ازش پرسید اقا این قاطی کرد بدجور گفت پرتت میکنم بیرون دیگه بهت عکس نشون نمیدم!!! بعدش من پرسیدم ترمیمی مشاابه بینی من ندارید یه دور دیگه قاطی کرد... اصلا من تو شوک بودم!!!! جالبیش اینجا بود که اصلا موقع عصبانیت چهره اش تغییر نمیکرد... حتما بخاطر بوتاکس بوده...آدم نمیفهمید این الان عصبانیه یا عادیه!! دیگه عکساشو بست نشونمون نداد...ولی همون چند تایی که دیدیم خوب بودن
حالا از مریضای تو مطبش بگم... همه مدلی میشد اونجا ببینی.اونطوری نبود بگی همه مماخا بزرگ بودن...یکی بود 2 سال بود عمل کرده بود یه قوسی به نوک بینیش داده بود من خوشم نیومد ...اونایی که بینیاشون صاف بودنو بیشتر دوست داشتم...اونجا سه نفر بودن که با خودش عمل کرده بودن بازم ترمیم کرده بودن...حس میکنم اکثر مریضاش دوباره کارشون به ترمیم میکشه زیادم نمیتونه سوراخای بینی رو قرینه در بیاره... تزدیک 20 نفر با چسب من اونجا دیدم که خوب با چسب نمیشه قضاوت کرد...بعضیاشون خیلی قشنگ و جمع و جور بودن بعضیا میگفتن بینیمون هنوز گنده اس... یه نفر بود که بینیشو سه سال پیش با خود بشارتی عمل کرده بود میگفت بعد 4 ماه غضروف یه طرف بینیم آب شد تو رفت بینیمم چسبندگی پیدا کرده ترمیم کردم خوب نشده!!!!!!!! میگفت 7 8 نفر از اشناهامون پیش این عمل کرده راضی بودن...بقیه از تنفسشون راضی بودن.یکی از ترمیمیا بینیش گوشتی بوده...میگفت نتونست مال منو دفعه اول خوب جمع کنه ترمیم کردم اندفعه انگار راضی بود...ولی میگفت دکتر قبلش میگه بینیت خوب درمیاد یا نه. من موندم چکار کنم...از رفتارش اصلا خوشم نیومد یه کاری میکنه بعد از عملم مشکل داشته باشی جرات نکنی بهش بگی..
ولی نمیدونم چرا یه حسی بهم میگه این میتونه بینی منو درست کنه.... راستی گفت هزینه ترمیم 4 و نیمه...عمل اول 3 و نیم... ویزیتشم 20 تومن بود...ولی آدم اندازه هزار تومنم جرات نمیکنه ازش سوال بپرسه!!!!

بتسابه جون با سامی کی وقت داری؟ من امروز زنگ زدم گفت 6 آذر بهت وقت میدم...گفتش اگه میخوای دماغ عملیا رو ببینی دوشنبه ها 5 تا 9 بیا. دکتر امیری زادم زنگ زدم گفت هر وقت اومدی به نوبت میفرستمت دلخل ...نمیخواد وقت بگیری...امروز فرصت نشد برم احتمالا سه شنبه برم

Royaaaa

راستی مریضاش میگفتن منشیاش هر دو ترمیمی بودن... ولی یکی از منشیاش بینیش کج بود هنوز!!! شوهر خانم دکترم دیدم...جای باباش بوووووووووووووووووووووووود!!

999tara

بچه ها بشارتی چقدر ایراد می گیره از بینی لابد می خواد اگه خوب نشد فردا دهنت بسته باشه
به من که گفت نوک بینیتو خیلی داده بالا کاملا کامیکه یعنی خنده دار و کمدیه اون بالا هم خیلی تراشیده باید غضروف بذارم من که از ترسش چیزی نگفتم فکر کنم دلش سوخت گفت ولی چه چشمای نازی داری بینیتم خوب می شه بعدم چند تا عکس از ترمیمیاش بهم نشون داد من که اصلن خوشم نیومد یعنی به فرم صورت من نمی یاد در مورد مریضاشم از بین اون جمعیت من فقط یه مریضه راضی دیدم که البته خودش راضی بود یه ترمیمیم دیدم فرم بینیش خیلی خوب بود ولی سوراخای بینی یکی کوچولو کوچولو یکی دراز و کشیده طفلک فهمید من می خوام ترمیم کنم چسب بینیشو برداشت خیلی سوراخاش تابه تا بود من که بار اولم بود همچین چیزی می دیدم می گفت روم نمی شه برم سر کار منشیشم می گفت خانم دکتر یه آمپول می زنه خوب می شه مثه بچه ها که... آخه از کی تا حالا با آمپول سوراخای بینی قرینه می شه !!!! یکی از دوستام با همین آمپول دکتره تو مطب سر بینیشو سوراخ کرد پوست بینیشو نازک کرد الان باز می خواد ترمیم کنه
مریضای خودشم می گفتن دکتر همه بینی ها رو شبیه بچه شیر قلمبه در می یاره خلاصه من که فکر نمی کنم جزو ترمیمی های خوب خانم دکتر باشم در مورد منشی هاشم اون یکی که بینیش فانتری و نازه ترمیمی نیست اون یکی ترمیمیه
دیروزم مطب دکتر منافی بودم خیلی خوب آروم با مریضاش صحبت می کرد یه کار ترمیم ازش دیدم 10 ساله پیش ترمیم کرده بود عالیییییی بود ولی شانسه من دیگه ترمیمی تو مطبش نبود باز باید برم بیشتر کاراشو ببینم تا مطمئن شم

oyaaaa

سارای جون ممنون بابت راهنمایی هات

بچه ها من امروز رفتم مطب افلاکی.... دیگه راحت همه عیبامو زد تو صورتم.بینیت پینوکیویی و دلقکی و فلانه... الان خیلی حس بدی بهم دست داده... گفتش به کسایی که تا حالا اصلا عمل نکردن و قوز دارن نمیشه گفت باید عمل کنی ولی عمل واسه تو واجبه...خیلی خانمی کردی 8 سال صبر کردی!!!
تو مطبش بدون چسب چند نفرو دیدم...از نیمرخ بینیاشون خوب بود ولی از تمام رخشونو زیاد دوست نداشتم...اکثر بینی ها شبیه هم بود... نمیشد گفت یه بینی قشنگ و شیک درست میکنه ولی بینی قابل قبولی درست میکنه... حیف شد تو مطب بشارتی همه چسبی بودن من نتونستم تمام رخاشونو خوب ببینم...
گفتش 90% ممکنه از گوشت غضروف بردارم ولی یه جوری حرف میزد انگار زیاد لازم نیست...مگه ترمیم بدون غضروفم میشه؟! گفت خودتو بسپر به من نگران نباش یه چیز خوب برات درمیارم کسی نفهمه بینیت عملیه!!! کیه که از خودش بد بگه؟!! واسه عملای اولش 2 و نیم تا 3 میگیره ها ولی به من گفت 4600 ازت میگیرم!!! البته کلا میخواد قیمتشو ببره بالا...به قول خودش دلار بالا رفته!!!
خیلی مستاصل شدم نمیدونم به کی اعتماد کنم ...کمکککککککککککککک

betsabe

سلام بچه ها رویا جون من امشب مطب سامی رفتم هیچکی تو مطب نبود فقط من بودم رفتم مشاوره گفت من ترمیم 7 الی 8 می گیرم ولی دست نزن به بینیت خراب تر می شه از دکتر قبلی هم که گند زده به دماغم دفاع کرد بدم اومد ازش از ایناس که اگه بینیو خراب کنه قبول نمی کنه می گه عیب از خودته .هر بینی هم واسه خوش نام موندن خودش قبول نمی کنه

betsabe

رعنا جان ادرس دکتر تاج الدینی اینه خیابان شریعتی با لا تر از میرداماد روبروی پمپ بنزین قلهک ساختمان پزشکان نیکان نبش خیابان مینا ط 1 تلفن 22262988

پریناز

رویا جون این آدرس شهریار یحیوی هست.
خیابان ملاصدرا-بعد از چهار راه شیخ بهایی-جنب کلینیک بیمارستان بقیة الله-ساختمان پزشکان گلستان(البته اسباب کشی کردن رفتن ساختمون بغلیش)
تلفن مطب جدیدش:88210033-88210010
روزای زوج از ساعت 2 تا 7 عصر پذیرش
رامک فکر کنم 3500 داده ولی زیاد مطمئن نیستم

حدیث جون
قرار بود نوک بینیم گرد کنه مثلا خیر سرش،یه آمپول بی حسی به چند جای بینیم زد که خیلی درد داشت بعد دیگه نفهمیدم داره چی کار می کنه،ولی بدترین حسی بود که تا حالا تجربه کردم،و توصیه می کنم که هیچ وقت تو مطب روتوش نکنی،من نه تنها نوک بینیم گرد نشد بلکه غضروف نوک بینیم هم جابه جا شد ،به اندازه یه عمل کامل هم دوباره صورتم ورم کرد
مرسی عزیزم که توضیح دادی،،نه من اگه بخوام روتوش کنم هرگز تو مطب اینکارو نمیکنم.چون واقعیتش میترسم.ولی دوست داشتم بدونم تو مطب تا چه حد میتونن بینیو دستکاری کنن.یعنی بینیتو کامل باز کرد؟
مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.........
راحله

سلام مرمر جون و میترا جون و بقیه دوستان
الان عکس میذارم
من با دکتر مشهدی زاده حدودا 5 سال پیش

گاهی وقتا از کنار غصه ها باید رد شد و گفت ” میگ میگ ” !
راحله

بینیم گوشتی بود در واقع استخوان بالای بینیم هم پهن بود
تنها فرقی که ایجاد شده تو اندازه سوراخ بینیمه که البته نا متقارنه

گاهی وقتا از کنار غصه ها باید رد شد و گفت ” میگ میگ ” !
راحله

http://upload.tehran98.com/images/5ex4lno8b3hxiyp0b.jpg
http://upload.tehran98.com/images/3c9uv0fd4ar3ik8pc2kw.jpg

راحله

نه بابا از سه طرف سر بالاست از اون سمت نیست ههههههههه
چون پره های بینیم مثل هم نیست
در ضمن جای بخیه هاااام خییییلی ناجوره
روم نشد عکسشو از نردیک بذارم از بس داغونه

سوئیتی

بچه ها نظرتون رو در مورد دکتر هومن فرهنگ هم بگید
http://dr-farhang.com/gallery.htm

سوئیتی

اینم سایت دکتر مسعود صحرائیان که من تعریفشو از لحاظ طبیعی بودن کاراش زیاد شنیدم و خودم هم نمونه کاراشو دیدم که خیلی عالی بودن.

http://www.massoudsahraian.ir/fa/gallery.html

نه حدیثه جون اصلا باز نکرد فقط می فهمیدم داره با تیغ از طریق سوراخ بینی روی نوک بینیم کار انجام میده وگرنه اصلا باز نکرد بینی رو،من نمی دونم تاثیر داروی بی حسی بود یا من از ترس تپش قلب شدید گرفته بودم تا جایی که خودش فهمیده بود بعد گفت تاثیر داروی بی حسیه، اون موقع قانع شدم ولی بعدا با خودم فکر کردم پس چرا آدم وقتی میره دندون پزشکی دندونش بی حس می کنن تپش قلب نمی گیره
وای بمیرم رعنا جان چقدر سختی کشیدی .

رویااااااااااا جان مبارک باشه عزییییزم
من عمل اولم 5 ساعت و نیم طول کشید!
حتما عمل دومم هم 12 ساعتی طول میکشه :)
مبارکت باشه. تا 5شنبه به دماغت فکر نکن اصلا. فقط استراحت کن و روزی یکی دو ساعت موزیکای بی کلام لایت گوش کن.استرس هم یه چیز طبیعیه ولی هیچ تاثیری تو نتیجه نداره پس بذارش کنار تا 5شنبه :)

سوئیتی جوووونم :*
کارای فرهنگ رو دوس نداشتم. تازه همه کاراش از نیمرخه که!
صحراییان هم با اون سایتش!
4 تا عکس گذاشته از زاویه های فوق العاده بد، فوق العاده هم بی کیفیت!
اونا رو نمیذاشت که بهتر بود که!

کلانتر هم که ... :(
برزنجی هم یه سری کاراشو اصلااااااااااااا نپسندیدم. خیلی هم گرون میگیره مثکه
سوئیتی الان تو نظرت رو کدوم دکتره؟

به هر آسمان زلالی شک دارد؛ گنجشکی که با سر به شیشه ی پنجره خورده است!
میترا-الف

عسل جان خیلی خوبه که مامان درد و اینا ندارن
من تحمل دردم خیلیییی کمه
میگی اون برجستگی کمتر شده، پس معلومه که ورمه و داره به مرور میره
در مورد گوش مامانتون میخواستم سئوال کنم، افتادگی و اینا پیدا کرده؟ خوابیده؟ بخیه هاش تابلوئه؟
با اون یکی گوش فرق داره؟
در مورد دنده هم، چقدر بریدن ؟ الان پوست رو دنده ها رو که نگا میکنی، چند سانت برشش دادن؟ زیاده؟
ببخشید عزیزم که انقدر سئوال پرسیدم :|

hoda جان تاپیکت خیلی تاپیک خوبیه عزیزم
ولی فکر نمیکنم زیاد همکاری کنن
چون اینجا دو سه تا عکس هم که میذارن، بعد از یکی دو روز حذفش میکنن
نمونه ش خود من! :)
ولی خب ایده ش خیلی خوبه
امیدوارم همکاری کنن بچه هایی که عمل کردن

نهال سردرگم

من امروز رفتم مطب امامی...آلبوم نداره و من کاری ازش ندیدم ..گفت عکس بگیر بیار تا بهت بگم چه کار رو بینیت انجام میدم...گفت یه درصدی هر جراحی ممکنه کارش إیراد داشته باشه که اونم تو روتوش برطرف میشه...دکتر بعدیً میرم پیش صفوی و احتمالا کلانترر هرمزی....کلانتر دخترش دوست خواهرم ه به من وقت میده...روز به روز دارم گیج تر میشم...منافی هم رفتم ...مظفری و بیات هم رفتم دیگه کدوم دکتر برم مشاورهه؟

دوبار با نراغی عمل کردم،بینیم کج ه ...افتادگی داره ...و نوکش بی حالته ..و یک طرف هم فرورفتگی ایجاد شده

میترا-الف

نهال، دیوونه برو پیش کلانتر خب!!!

میترا-الف

بچه ها این بهار آتیش میگن رپر ایرانیه
نمیدونم. نمیشناسمش
ولی دماغش رو میگن دو، سه بار عمل کرده
اینم عکسش. من که خیلی بدم میاد از این فرم دماغ. داغووونه

http://upcity.ir/images/91923833036718189949.jpg

http://upcity.ir/images/18671892388156092265.jpg

عسل

سلام.میترا جون مامان سه دفعه تا به حال ترمیم داشته و هر سه بار هم از غضروف گوش استفاده شده الان وقتی دقت کنی قشنگ مشخصه که گوشش با اون یکی فرق داره.ولی بار اول و دوم اصلا معلوم نبود.الان چند تا از اون انحناهای قسمت بیرونی گوش برداشته شده.ولی دفعه های قبل معلوم نبود اصلا.

عسل

روی دنده هم یه برش 3 سانتی خورده که چندان به چشم نمیاد.رویا جون بهت تبریک میگم امیدوارم بینیت عالی شده باشه و با دیدنش همه ناراحتی ها رو فراموش کنی عزیزم

sori

سلام به همه دوستای خوبم
امیدوارم حال همه تون خوب باشه.مرمر60 نگران نباش مشکلت حل میشه.در مورد منافی خواستم بگم من 6و 7 جلسه رفتم مطبش و کار هاش و دیدم وبشتر از 15 تا کار ازش دیدم. کارش حرففففففففففففففففففف نداره.عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی .3 مورد هم ترمیمی دیدم. که واقعا عالی بودند. یکی از ترمیمی ها هم مثل من دفعه اول با لاهوتی عملیده بود .با منافی ترمیم کرده بود به نظر من که بینیش خیلی خوببببببببب بود. من 100 در 100 با منافی عمل میکنم.فقط مشکل هزینه دارم که امیدوارم حل بشه. دوستهای خوبم فقط می تونم بگم خیلی تحقیق کنیدددددددددددددد .ترمیم کار هر کسی نیست. مرم60 کارهای تو سایت منافی اصلا قابل قیاس با کارهای زندهاش نیست .به نظر من کار ش عالییییییییییییییییییییییی. دوستهای خوبم یه سری به مطب منافی بزنید من که خیلی امیدوار شدم وقتی کارهاش دیدم.

tara

بچه ها در مورد یزدانفر که یه نفر پرسیده بود من 3 تا کار ازش دیدم تو تاپیک قبلی نینی ویاس باش عمل کرده بودن نینی بینیش استخوونی وکم کار بود بینیش خوب شده بود یه مقدار جای قوزش مونده بود که براش ترمیم کرد وعالی شد یاسم بینیش گوشتی بود که به نظرم خیلی خوب وطبیعی براش دراورده بود وخیلی تغیرات مثبتی کرده بود یک مدل زنده هم خودم دیدم از نزدیک که میگفت کل دوستاش با یزدانفر عمل کردن وراضین خودش بینیه وحشتناک گوشتی داشته و دو بار باهاش عمل کرده بود الان خیلی طبیعی و خوب شده بود به نسبت قبل عملش ،یزدانفر سبک خاصی داره بینیاش، من خوشم میاد نوک بینیو اصلا بالا نمیده وفرم طبیبعی صورتو حفظ میکنه البته اینم بگم اون دختر اولش اصلا بعد عمل خوب نبود خیلی ورم داشت ونامتقارن بود ولی بعد 1سالو.. خوب شده بود کاملا متقارن..

2706