2726
عنوان

رفتن خونه مادرشوهر

159 بازدید | 10 پست

سلام دوستای گلم شماها چند وقت یکبار میرین خونه نادرشوهر و خواهر شوهراتون ؟ دوست دارم سیاست شده برم لطفا بگین شماها چی شکلی میرین با دعوت بی دعوت ؟ چقدر میمونین ؟

بدون دعوت یک هفته

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اکثر اوقات بی دعوت میرم هفته ای یک بار خونه مادر شوهر و خواهر شوهرم چون دوره سالی شش بار شاید کمتر

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2728

خونه مادر شوهر معمولا هفته ای یه بار ما میریم هفته بعد اونا میان

خونه خواهر شوهر از فروردین تاحالا نرفتیم 

زندگی چیز دیگری شده است تا به نامت رسیده ایم (یاحسین علیه السلام) 😍

ما هفته ای یکبار میریم سر میزنیم گاهی هم مارو دعوت میکنن واسه ناهار 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

هر هفته پنجشنبه و جمعه اونجام.

خونه خواهرشوهرم کم میرم ولی خیلی باهم خوبیم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

قبلا زیاد میرفتم 

اما زیاد رفتنی اصلا رو نمیدن بهم 

منم کمش کردم همشششش میگن چرا نیسی چرا نمیای

تا دعوت نکنه نمیرم ناهار شام 

تو یه ساختمونم هسیم 

کار داسته باشم میرم سریع برمیگردم 

نمیشینم که مادرشوهرم حرف نکشه ازم

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍

من قبلا یکم پرحرف بودم باهاشون

الان خیلی کمش کردم 

در حد نیاز میحرفم و اونام معلومه ناراحتن از این تغییرم

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍