2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زشته ک😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2728
منم توفکر همچین تاپیکی بودم .بین این مدلی و حریر ساده موندم

منم حساب کردم حریر خیلی بیشتر پام درمیاد این پرده دویست تومنه من از جنسش مطمعن نیستم وگرنه سفارش میدادم

منم حساب کردم حریر خیلی بیشتر پام درمیاد این پرده دپیست تومنه من از جنسش مطمعن نیستم وگرنه سفارش مید ...

سلام من کل پرده هام پانچه ...تو اروپا دیدم ..اکثر پرده ها پانچ بود ....یا بدون پرده ...از حریر و مخمل استفاده کردم طوسی وصورتی چرک ....چون دیزاین خونه ام پست مدرنه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام من کل پرده هام پانچه ...تو اروپا دیدم ..اکثر پرده ها پانچ بود ....یا بدون پرده ...از حریر و مخم ...

اره کلا ابن پرده هاهم اسمشون روشونه پرده مدرن

ولی من مبلمانم طرحش مدرن نیست:/ 

2706