2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چله حق شناس واقعا ج میده

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ناد علی گذاشتن تو سایت 45 روزه بود روز23 ام نوبت من بود همون روز ک نوبت من بود حاجتم برآورده شده...باورم نمیشد...21 فروردین بود

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

میگن برای حاج آقا نخودکی نذراش و اینا حاجت میده کانالش هست من ندارم ،،،یه دعایی هم هست باید شب جمعه به ۴۰تا دونه گندم بخونی بریزی پشت بام کبوتر ها بخورند ،،،تو نت سرچ کن ببین پیدا می‌کنی من یادمرفته،،،ختم یاسین

مریض های واقعی هیچ وقت پیش ما نمیان،،،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان....

محاله که عزیز دل نمیشه هر چی نذر اینا میکنیم من ب این نتیجه رسیدم که اول بخودمون ارامش میده و صبر و تحمل بیشتر میکنه تا در زملن خاص خودش از طرف خدا اتفاق بیوفته.نذر صلوات برا شهدا شهدای گمنام و شهید ابراهیم هادی و سعید سامانلو انشالله که هر چی خیر پیش بیاد و التماس دعا دارم و نماز حضرت جبرییل مامانم میگه خیلی تاثیر داره

محتاج صلوات تک تکتون برا آرامش دلم.
2706