2737
2734

سلام.به نطرتون علتش چیه؟دو دوره هست که اینجوری میشم

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درد تخمکگذاری نیست؟

ممکنه تا چند روز طول بکشه؟اونسری تا چند روز اینجور بودم بعد خوب شدم

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
جاري من اينجوري شده بودرفت دكترگفت عفونت گرفته بهش امپول وقرص و ايناداده بود

علایم عفونتو ندارم.

منم سه روز پیش تخمک گذاریم بود..از امروز صبح درد سینه خیلی زیاد دارم 

البته برای شما احتمال خیلی زیاد درد تخمک گذاریه

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2738
منم سه روز پیش تخمک گذاریم بود..از امروز صبح درد سینه خیلی زیاد دارم  البته برای شما احتمال خی ...

خدا کنه.ترسم از اینه کیستی چیزی باشه😟

تو اقدامی ؟

نه

منم سه روز پیش تخمک گذاریم بود..از امروز صبح درد سینه خیلی زیاد دارم  البته برای شما احتمال خی ...

وقتی درد میگیره زیر دل تخمک گداری درسته؟؟

بعد تا چند روز میشه نزدیکی کرد برای اقدام!

وقتی درد میگیره زیر دل تخمک گداری درسته؟؟ بعد تا چند روز میشه نزدیکی کرد برای اقدام!

من تقویم بارداری دارم...تو روز بعد تخمک گذاری نوشته احتمال بارداری متوسط...دو روز بعدشو نوشته کم...

ولی در کل اونجوری که من شنیدم تا دو سه روز بعد تخمک گذاری میشه اقدام کرد 

اره اون اواسط دوره درد شبیه پریود معمولا درد تخمک گذاریه

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
درد تخمکگذاری من خیلی خیلی خفیفه. مشکل ندارم؟

والا منم هر ماه درد زیادی داشتم..ولی این ماه تقریبا میشه گفت درد نداشتم....

بهتره امیدوار بود..انشالله که مشکلی نیست

اخر ماه اگه برم پیش دکتر حتما ازش میپرسم 

2706