2726
عنوان

آلزایمر

1176 بازدید | 38 پست

مامان بزرگم الزایمر داره

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
مادر شوهر منم داره

چیکار میکنین باهاش

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه هاش بهش میرسن نوبتی یکی پیششه هزینه هاشم تقسیم کردن

ماام همین جوری هستیم

چه میشه کرد یه عمر مادری کرده واسه بچه هاش نمیشه بندازنش دور که من چون مخارج تقسیم شده ناراحت نیستم ...

ماام مامانمینا پنج تا خواهرن هر روز یکیشون وایمیسن اونجا مامان بزرگم خودش حقوق داره ولی خرج داروهاش خییییییییییلی بالاس

ماام مامانمینا پنج تا خواهرن هر روز یکیشون وایمیسن اونجا مامان بزرگم خودش حقوق داره ولی خرج داروهاش ...

بندگان خدا ایشالا مامانبزرگت هرچه زودتر حالش خوب شه باز خوبه یه حقوقی داره مادر شوهر من حقوق نداره

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
بندگان خدا ایشالا مامانبزرگت هرچه زودتر حالش خوب شه باز خوبه یه حقوقی داره مادر شوهر من حقوق نداره

عزیزم میشه بگی علایم مادرشوهرت چیه و چن ساله اینجوریه چن سالشه و قرصاش چیه

آخه مامان منم تازگیا اینجورشده .امروز رفتن دکترر😢😢😢😢😢😢

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
عزیزم میشه بگی علایم مادرشوهرت چیه و چن ساله اینجوریه چن سالشه و قرصاش چیه آخه مامان منم تازگیا این ...

مادر شوهر من فک کنم ده سال شایدم بیشتر باشه که الزایمر داره والا نمیدونم قرصاش چیه

بنده خدا دوبار هم سکته مغزی کرده تکلمو تعادلش مشکل داره

اگه اوایل مریضی مامانت باشه قابل پیشگیریه دکتر برن حتما

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
مادر شوهر من فک کنم ده سال شایدم بیشتر باشه که الزایمر داره والا نمیدونم قرصاش چیه بنده خدا دوبار ه ...

اع چه بد .ایشالله که شفا پیدا کنن

مامان من تازگیا حرفش یا کارش یادش میره خیلی آهسته کار انحام میده انگار اولین بارشه 

البته مریضی بابام و جو عصبی خونه به این روز انداختتش 

بمیرم براش اونروز رفته دکتر دکتر قرص ضد افسردگی داده 

ولی فایده نکرد امروز دوباره بیچاره بابام با اون حال خودش برده دکتر یه شهر دیگه ـ

😔😔😔

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
مادر شوهر من خیلی جوونه الزایمر گرفته خیلی دلم براش میسوزه یه ماهه فهمیده البته اون مشکل اعصاب داره ...

این شماره ی انجمن الزایمره خیلی کمکتون میکنه مامان بزرگ من شده این روززای اولش021-44633555

2706