2726
عنوان

اینایی ک میان میگن نظر ما ب شما ربطی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 23 پست
آها اون آره😑😑😑😑😑کی گفت لینک بده برم صافش کنم

😂😂😂😂 زیادن حالا دیدم صدات میکنم بیای

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
 ی روز بالاخره خفه اشون میکنم

از اینا لج درار تر اونایین که فکر میکنن چشم همه زنها به شوهرای اوناست . فکر میکنن برد پیت شکار کردن و همه میخوان از چنگشون درارن  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اینا لج درار تر اونایین که فکر میکنن چشم همه زنها به شوهرای اوناست . فکر میکنن برد پیت شکار کردن ...

وویییییی ارهههههه  اوناهم رو بند بند سلول های عصبی ادم راه میرن 

طرف اومده ب شوهرش میگه اقا ساعت چنده 

زنه اومده تاپیک میزنه امروز ی کثافتتت چشمش ب شوهرم بود ازش ساعتتتتتتت پرسید

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 
2728
وویییییی ارهههههه  اوناهم رو بند بند سلول های عصبی ادم راه میرن  طرف اومده ب شوهرش میگه ا ...

از اینا لج درار تر اونایین که فکر میکنن چشم همه زنها به شوهرای اوناست . فکر میکنن برد پیت شکار کردن ...

نصف مشکلات جامعه از ایناست🤣🤣🤣🤣

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
وای تو روحت زدی به هدفففففففففف😂✋

میبینی اخه خداییییییییی اینقدر لج درار اخه بعدم ببینی شوهره از این شکم گنده هاست که از بوی گندش نمیشه نزدیکش بریا 

نصف مشکلات جامعه از ایناست🤣🤣🤣🤣

به نظر من که همه مشکلات . اینا با این حجم عقب موندگی کم هم نمیارن هر کدوم یه لشگر بچه دارن و با همین طرز فکر بزرگشون میکنن