1373
1341

اینایی ک میان راجب ی مسئله اظهار نظر میکنن توهین میکنن ی جوری ب تو توهین میشه بعد درستش ک میگی میگن ب تو ربط نداره ریپلای نکن 

کی. منقرض میشید ب امید خدا ؟

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

الان میان میخورنت

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم تنها دلیلی هست که با وجودش منو باباش نفس میکشیم.پس نفس خانوم،عزیز دل مامان و بابا خوش اومدی👶

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

😂😂😂

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1387

واقعا...خیلی مسخرس هر چرندی میخوای پست کنی اخرشم بگی ریپلای نکن😆😆😆

یه فرقی بین دهن و گاراژ باید باشه بالاخره😀

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
1376
من کامنت میزنم خیلی عادی میان بهم فحش میدن هرچی دهنشون درمیاد میگن خب جز اینکه بگم به تو ربطی نداره ...

اون فرق داری ولی مثلا میان میگن دهه هشتادیا فلانن ارایشگرا همه اونجورین 

ناخنکارا همه حروم خورن 

بعد حرف میزنی میگن ب تو چ نظر شخصیمو ب اسی گفتم 

😑😑😑😑😑😑

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   
منقرض نمیشن شما توی تبادل نظر به هر کی میتونی ریپلای کنی و نظرتو بگی خیلی بدش میاد ریپلای بشه زحمت ب ...

ی روز بالاخره خفه اشون میکنم

واقعا...خیلی مسخرس هر چرندی میخوای پست کنی اخرشم بگی ریپلای نکن😆😆😆 یه فرقی بین دهن و گاراژ باید ...

دقیقاااااا

1288
آها اون آره😑😑😑😑😑کی گفت لینک بده برم صافش کنم

😂😂😂😂 زیادن حالا دیدم صدات میکنم بیای

ی روز بالاخره خفه اشون میکنم

از اینا لج درار تر اونایین که فکر میکنن چشم همه زنها به شوهرای اوناست . فکر میکنن برد پیت شکار کردن و همه میخوان از چنگشون درارن  

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

من واقعا توی برخی بحث ها حوصله ریپلای شدن رو ندارم، ولی خب نظرمو میگم و در ادامه اش مینویسم دوست گرامی که نظرت مخالف من هست ، نظرتون محترم اما ریپلای نکنید 😊

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من لباسم خالی از اعجاز، مرگ در راه و طنین انداز
از اینا لج درار تر اونایین که فکر میکنن چشم همه زنها به شوهرای اوناست . فکر میکنن برد پیت شکار کردن ...

وویییییی ارهههههه  اوناهم رو بند بند سلول های عصبی ادم راه میرن 

طرف اومده ب شوهرش میگه اقا ساعت چنده 

زنه اومده تاپیک میزنه امروز ی کثافتتت چشمش ب شوهرم بود ازش ساعتتتتتتت پرسید

وویییییی ارهههههه  اوناهم رو بند بند سلول های عصبی ادم راه میرن  طرف اومده ب شوهرش میگه ا ...

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
1339