2737
2734

سلام

اينكه از قديم ميگن يه سينه اب هست و اونيكي شيره درسته؟

اخه تو نت سرچ كردم نوشته هر دو يكيه و فقط اولاش آبكي و اخرش چربي

مامانايي كه نيني هاتون از يه سينه ميخوردن، از كدوم سينه ميخوردن و آيا وزنگيريشون خوب بود؟

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نهههه ده دقیقا اول که مک میزنه ابه ده دقیقه دوم چربی

من از هردو میدم یبار چپ یبار راست

وزنش عالیه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2731
نهههه ده دقیقا اول که مک میزنه ابه ده دقیقه دوم چربی من از هردو میدم یبار چپ یبار راست وزنش عالیه

سلام عزیزم میشه بگی چند ماهشه قد و وزنشم بگی؟

سلام بچه ها لطفا تاپیکامو تا جایی ک میتونید گزارش بزنید مرسی❤❤❤❤🌷🌷🌷🙏🙏

اگه این حرف قدیمی درست باشه باید به بچه ت تا دوسال اب ندی بخوره!!!!

ممکنه مگه؟!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2738
بچم وزنش خوبه خداروشکر تا یکسالگی که هیچ ولی الان که بزرگتر شده از هر دوتا میخوره.یکم از چپ یکم از ...

يعني تا يه سالگي از يكيش ميخورد فقط؟

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
سلام عزیزم میشه بگی چند ماهشه قد و وزنشم بگی؟

سلام عزیزم تو یکماهگی ۵۵ سانت قدش بود وزنش هم ۴کیلو

الان ۵۰ روزشه تازگی وزنش کردم ۴ونیم بود اما قد نگرفتم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
سلام عزیزم تو یکماهگی ۵۵ سانت قدش بود وزنش هم ۴کیلو الان ۵۰ روزشه تازگی وزنش کردم ۴ونیم بود اما قد ...

منم بچم وزن تولدش ۳۲۵۰ بود.. دوماهگی ۵۸۰۰بود..چهار ماهگی ۷.۴۰۰ ولی دیگه افت کرد..شش ماهگی ۷.۹۰۰حالا هفت ماهگی ۸۱۰۰شده ..ن ب اون اولاش ک انقد خوب اضافه میکرد ن ب الانش هرکاریم میکنم وزنگیریش خوب نمیشه😭تا بچت غلت نزده خوب بهش برس چون ب دست و پا ک افتاد خیلی کم وزن میگیره ..بچم خیلی وروجکه از چهار ماهگی غلت زد پنج ماهگیم سینه خیز رفت یه جا بند نمیشه ..اگه بچت دیر غلت زد نمیخواد باهاش تمرین کنی بزار وزن اضافه کنه خودش سر موقع همه کاراشو میکنه

سلام بچه ها لطفا تاپیکامو تا جایی ک میتونید گزارش بزنید مرسی❤❤❤❤🌷🌷🌷🙏🙏
منم بچم وزن تولدش ۳۲۵۰ بود.. دوماهگی ۵۸۰۰بود..چهار ماهگی ۷.۴۰۰ ولی دیگه افت کرد..شش ماهگی ۷.۹۰۰حالا ...

واقعا؟ غذا شاید کم میخوره

باشه عزیزم ممنون که گفتی

2706