2410
2553

یدونه جهاز بخوای بخری در حد متوسط ب پایین 100 میلیون میشه😣😣

ما وضع مالیمون متوسط هس.پدر و مادرم کارمند.

تا ب امروز طعم مستاجر بودنو نچشیدم...

خو اگ بخوام روزی روزگاری ازدواج کنم مسلما باید مستاجر نشین شم😣😣😣

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

تنها دغدغه من درس و باشگامه

چجوری با این اوصاف من ازدواج کنم؟؟؟

اصن نمیتونم سختی تحمل کنم

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الا کار دولتی کجا بود ک من برم سر کار

یا پسر مردم بره سر کار😣😣😣

2720

عزیزم حالا ک  شوهر نکردی بزار بیاد بعد بیخودی فکر خودت رو مشغول میکنی واسه چی

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

به نظر من این جهاد فرهنگی رو خود جوان ها شروع کنن

با حداقل وسیله ی زندگی و قیمت مناسب شروع کنن

مثلا من یه یخچال بالا و پایین سامسنوگ دیدم ۱۲ تومن به جای ساید ۳۰ تومنی اونو بگیرن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
خب شاید با یکی ازدواج کردی خونه داشت 

اصن ازدواج سنتی رو قبول ندارم

مورد های خونه دارم بیشتر تو ازدواج سنتی پیدا میشه...

بدبختی اینجاس اعصاب دوست پسر داشتنم ندارم

2714

به نظر من یه مدل ازدواج هست

پسر دختر بالاخره یکیشون تو خونه پدرش یه اتاق داره

تو اون اتاق می خوابن

زندگیشونم با پدر و مادر خودشون می کنن مثل دوران مجردی

نه جهاز می خواد نه هیچی

پولاتونم جمع می کنید تا انشاالله خونه بگیرید

عزیزم حالا ک  شوهر نکردی بزار بیاد بعد بیخودی فکر خودت رو مشغول میکنی واسه چی

😣😣تاپیک خرج و مخارج پربازدیدا رو دیدم وحشت کرد.

یعنی چی یخچالاشون خالیه......

😭😭😭😭

به نظر من این جهاد فرهنگی رو خود جوان ها شروع کنن با حداقل وسیله ی زندگی و قیمت مناسب شروع کنن مثل ...

کلا ی مدت دیگه مث قدیم باید موکت و پشتی پهن کنیم کف خونه!

امروز ی لیست از جهزیه دیدم

ک وسایل ضرروری بود

میشد 150 تومن.

من خداروشکر وضع بابام متوسط رو به بالاس منم مثل شما طاقت مستجری و خیلی چیزا رو ندارم ولی تکلیفمو روشن کردم اگه ازدواج سنتی میخوای نمیدونم ولی اگه دوستی میخوای مثل من ک ب ازدواج ختم شه ادمتو پولدار انتخاب کن درست انتخاب کن جهیزیه ام اره 100/200میشه 50 فقط بزرگا اشپزخونه میشه

جسارتا اینطوری که شما لوس و راحت طلبی با کسی ازدواج کنی که بتونه حد اقل ده تا خدمه بذات استخدام کنه.

دوست عزیز تعریفت از ازدواج اشتباهه، ازدواج نمیکنیم که از بودن کنار پدر و مادر که همه چیز فراهم میکنن و همه کارامونو میکنن سر لخوریم کنار یه مرد که همه چیز فراهم کنه و همه کارا رو بکنه! زندگی مشترک باید مشترک باشه، چه خوشی هاش چه ناخوشی هاش. 

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706