1363
1411

یدونه جهاز بخوای بخری در حد متوسط ب پایین 100 میلیون میشه😣😣

ما وضع مالیمون متوسط هس.پدر و مادرم کارمند.

تا ب امروز طعم مستاجر بودنو نچشیدم...

خو اگ بخوام روزی روزگاری ازدواج کنم مسلما باید مستاجر نشین شم😣😣😣

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

تنها دغدغه من درس و باشگامه

چجوری با این اوصاف من ازدواج کنم؟؟؟

اصن نمیتونم سختی تحمل کنم

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

الا کار دولتی کجا بود ک من برم سر کار

یا پسر مردم بره سر کار😣😣😣

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

عزیزم حالا ک  شوهر نکردی بزار بیاد بعد بیخودی فکر خودت رو مشغول میکنی واسه چی

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

به نظر من این جهاد فرهنگی رو خود جوان ها شروع کنن

با حداقل وسیله ی زندگی و قیمت مناسب شروع کنن

مثلا من یه یخچال بالا و پایین سامسنوگ دیدم ۱۲ تومن به جای ساید ۳۰ تومنی اونو بگیرن

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁
خب شاید با یکی ازدواج کردی خونه داشت 

اصن ازدواج سنتی رو قبول ندارم

مورد های خونه دارم بیشتر تو ازدواج سنتی پیدا میشه...

بدبختی اینجاس اعصاب دوست پسر داشتنم ندارم

به نظر من یه مدل ازدواج هست

پسر دختر بالاخره یکیشون تو خونه پدرش یه اتاق داره

تو اون اتاق می خوابن

زندگیشونم با پدر و مادر خودشون می کنن مثل دوران مجردی

نه جهاز می خواد نه هیچی

پولاتونم جمع می کنید تا انشاالله خونه بگیرید

1394
عزیزم حالا ک  شوهر نکردی بزار بیاد بعد بیخودی فکر خودت رو مشغول میکنی واسه چی

😣😣تاپیک خرج و مخارج پربازدیدا رو دیدم وحشت کرد.

یعنی چی یخچالاشون خالیه......

😭😭😭😭

به نظر من این جهاد فرهنگی رو خود جوان ها شروع کنن با حداقل وسیله ی زندگی و قیمت مناسب شروع کنن مثل ...

کلا ی مدت دیگه مث قدیم باید موکت و پشتی پهن کنیم کف خونه!

امروز ی لیست از جهزیه دیدم

ک وسایل ضرروری بود

میشد 150 تومن.

من خداروشکر وضع بابام متوسط رو به بالاس منم مثل شما طاقت مستجری و خیلی چیزا رو ندارم ولی تکلیفمو روشن کردم اگه ازدواج سنتی میخوای نمیدونم ولی اگه دوستی میخوای مثل من ک ب ازدواج ختم شه ادمتو پولدار انتخاب کن درست انتخاب کن جهیزیه ام اره 100/200میشه 50 فقط بزرگا اشپزخونه میشه

جسارتا اینطوری که شما لوس و راحت طلبی با کسی ازدواج کنی که بتونه حد اقل ده تا خدمه بذات استخدام کنه.

دوست عزیز تعریفت از ازدواج اشتباهه، ازدواج نمیکنیم که از بودن کنار پدر و مادر که همه چیز فراهم میکنن و همه کارامونو میکنن سر لخوریم کنار یه مرد که همه چیز فراهم کنه و همه کارا رو بکنه! زندگی مشترک باید مشترک باشه، چه خوشی هاش چه ناخوشی هاش. 

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
1403
خدا بزرگه و خودتم باید تلاش کنی منم از مستاجری بدم میاد برای همین انقده تلاش کردم که خونه بخرم بعد ...

الا من خودم واس ارشد دانشگاه آزاد اسم نوشتم.

نمیدونم قبول میشم یا ن

نمیدونم بشینم درسای دانشگارو بخونم یا آزمونای استخدامی رو شرکت کنم😣😣

سلام درسته گرانی هست و جهیزیه متوسط 100 میلیون میشه اما وظیفه تامین مسکن بر عهده آقای داماده ...

امضات👍👍👍

تاپیک قبلیم یه نظرسنجی عقلانی بود-ب کجاها ک نرسید😒😒

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دائما یکسان نباشد حال دوران...گه مخور-😒
کلا ی مدت دیگه مث قدیم باید موکت و پشتی پهن کنیم کف خونه! امروز ی لیست از جهزیه دیدم ک وسایل ضررور ...

حالا نه اونجوری با یه دست راحتی هم میشه زندگی رو شروع کرد

به جای مبل منبت شده ی گردو

یا یه جفت فرش شش متری ماشینی

به جای دستباف

کاربر قدیمی م رمزم رو فراموش کردم دوباره عضو شدم.آلزایمرم خودتون دارید😁😁😁
😣😣تاپیک خرج و مخارج پربازدیدا رو دیدم وحشت کرد. یعنی چی یخچالاشون خالیه...... 😭😭😭😭

بله اکثرا همینیم  کم شانسم ک باشی دیکه بدتر اینم ک وضعیت مملکت  کلا گلستون منم گرفتار یه چنین یخچال خالی بودم اما درست ک شدیم گرونی شد دوباره همون شدیم😐😐

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
به نظر من یه مدل ازدواج هست پسر دختر بالاخره یکیشون تو خونه پدرش یه اتاق داره تو اون اتاق می خوابن ...

دخالت میکنن خاتواده ها

ممکنه مرد پررو و بد عادت بشه 

1331