2737
2734
عنوان

درمان کم پشتی موی جلوی سر

171146 بازدید | 45 پست
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی با این مشکل کم پشتیه موی جلوی سر نسبت به سایر قسمتهای سر روبرو بوده ؟
آیا درمان مناسبی به غیر از ماینوکسیدیل براش هست
تقویت کننده های گیاهی مثل بناول یا کلوران موثر بوده ؟
اگر ممکنه راهنمایی کنید ممنونم
اگر از اول اون قسمت که مد نظرتون هست مو داشته و بعدا دچار ریزش شده بله راه داره
اما اگر از اول همین جوری بوده یعنی پیازی در اون ناحیه وجود نداره که در این صورت راهی نداره مگر کاشت که از پشت سرتون موهارو با پیاز برمیدارن و در قسمت های کم مو می کارن
در مورد اول مزوتراپی نتیچه می ده
سلام دوست من
موهای جلو سر منم نسبت به جاهای دیگه کم پشت تره و تا اونجا که یادم میاد همیشه همینطور بوده طوریکه پوست سفید سرم جیغ میزنه آخه سفید پوستم و بیشتر به چشم میاد. میگن ممکنه بخاطر سشوار و مواد حالت دهنده ی مو باشه اما من بعید میدونم چون خودم خیلی این موادو مصرف نمی کنم و بندرت سشوار می کشم. از یه سالن آرایشی سوال کردم گفت براش درمان هست اما من خودم تمایل زیادی برا پر پشت تر کردنش نداشتم پیگیری نکردم. با این داروهای تقلبی توی بازار از جای معتبر کمک بگیر و فقط حواست باشه بدترش نکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. عزیزم دوستام از ماینوکسیدیل استفاده میکنن.راضین.شما راضی نیستی؟
حالا میشه کمک کنید چطور موضوعی رو برای تبادل نظر مطرح کنم؟
دیگر نه آدم، آن آدم است و نه حوا، آن حوا من و تو زاده ی کدامین دو نخستینیم که نه بوی آدمیت داریم و نه هوس حوا. . . ؟!
2728
منم این مشکل رو داشتم و صدهزارتا دکتر رفتم ولی فایده ای نداشت جنس موهاتون باید چرب باشه اینجور ریزشها تو خانمها معمولا هورمونی میشه دکتر بری و دارو بده تا بدتر نشه ولی معمولا اونی که ریخته دیگه درنمیاد یعنی مال من که بعدصدتا دکتر و .. نشد همه چیزی هم استفاده کردم سه سال ماینوکسیدل انواع شامپو بناول و تقویت کننده از سینره بگیر تا انواع خارجی
2738
عمه ملیسا
میری توی قسمت تبادل نظر
بعد تیتر مرتبط با موضوعی که میخوای مطرح کنی رو پیدا کن وانتخابش کن بعد قسمت بالا که قرمز رنگ گوشه شمت چپ نوشته موضوع جدید رو کلیک کن وسر فصل و شرح موضوعت رو مطرح کن
راستش ریزش موی من فکر کنم به خاطر پلی کیستسک بودن تخمدانهام هست چون موی زاید کمی هم در ناحیه چانه دارم و پری هام نامنظمه من از ماینوکسیدیل راضی بودم ولی اولین ایرادش اینه که شیمیائییه برای کسانیکه قصد بارداری دارن یا باردارن یا شیرده نمیتونن استفاده کنن دوم اینکه فقط تا وقتی استفاده میکنی موثره همین که قطعش کنی دوباره همه موها میریزه و در ضمن یه مدت که استفاده کنی پوست سر چرب میشه که خودش باعث ریزشه
من خودم از سرمهای کلوران که گرون هم بود و 45 تومن خریدم استفاده کردم اونم خیلی موثر نبود
عزیزم فکر نکنم اگه ارثی باشه یا عاملی باشه که حتی بعد از رویش مجدد دوباره بریزه ، درمان قطعی داشته باشه مگه اینکه کاشت مو انجام بدی با داروها و محلولها تا حدی قابل درمانن.
با خدا باش و پادشاهی کن..........
هر سوالی در باره ارایش .گریم زیبایی رنگ مو و..... داری کلیک کن.....

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=35931&PageNumber=35
.................................................................................................................................

http://www.beauty-salon-roze.blogfa.com سالن ارایش و زیبایی رز
.................................................................................................................................

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=90688
شروع ثبت نام کلاس های گریم خود ارایی و ....
کلیک کنید.....
عزیزم من یه روش بلدم که واسه من و دوستم خیلی‌ نتیجه داد این روش رو از یه دوست آفریقایی یاد گرفتم باید دو بار در هفته چهار یا پنچ دونه سیر رنده شده رو همراه با یه مقدار روغن زیتون به جلوی سرت یعنی‌ اونجایی که مو نداره بزنی‌ بعد از چند روز کم کم موهات در میاد برای من که فوق‌العاده بود
2706