2733
2739
عنوان

خانواده همسرم پایبند رسومات نیستن !

1404 بازدید | 105 پست

دوستان من تازه عقد کردم و خانواده همسرم مال یک طائفه دیگه هستن و اصلا رسم و رسومات و رعایت نمیکنن .نمیدونم چیکار کنم . مثلا ما برای عروس چله میبریم یا اعیاد مختلف با کادو بهش سر میزنیم پاگشا میکنیمش(که البته رسم خیلیا هست ) اما خانواده همسرم یه روز خیلی مهم اصلا بهم زنگ نزدن حتی و جلوی خانوادم و عروسمون حسابی کنف شدم .و مادرم بهم گفت آدمی که هول شه واسه بله گفتن عاقبتش اینه !( چون من همسرم و پسندیدم ) 

الان که عید قربان هست با زبون بهش گفتم ما رسم داریم که خانواده داماد میان دیدن عروس ‌گفت عزیزم این کارا خیلی دمده است خواهشا بیخیال شو ! اخلاقش عالیه اما به این چیزا اصلا اهمیت نمیدن . در صورتی که ما پاگشا کردیمش و کلی هدیه حتی برای فامیلاش در نظر گرفتیم . اما من تا کلمه پاگشا رو آوردم زدن زیر خنده که این دیگه یعنی چی و فلان ! ما مال طائفه ای هستیم که عروس تا روز عروسیش یه کیلو طلا براش میارن.تقی به توقی میخوره یه النگو میگیرن میرن خونه عروس اما من دو ماهه عقد کردم و فقط یه زنجیر بهم دادن که پنج گرمم نیست ! و یه حلقه ظریف . از کادو و خریدم هیچ خبری نبود .وقتی ام خانواده پسره منو دعوت کردن جایی و گفتم باید لباس بخرم گفت اکی عزیزم با مامانت برو بخر پس هرچی لازم داری !به نطرتون چطور برخورد کنم ؟ 

منم خانواده همسرم اینطوری هستن اصلا انگار نه انگار، هیچ وقت یادم نمیره، پاگشام کرد مادرشوهرم بهم یه پتو دادش که کاورش پاره پوره بودش و یه ملحفه سفید و چرکی هم لای پتو بودش

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سخته میدونم خانواده همسر من همه چیو رعایت می کردن یه عید قربان کادو نیاوردن گفتن رسم نداریم چه حرفا که نخوردم از خانوادم شما ام اگه رسم ندارن اونا دیگه براش هدیه و کادو نخرید

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2738
منم خانواده همسرم اینطوری هستن اصلا انگار نه انگار، هیچ وقت یادم نمیره، پاگشام کرد مادرشوهرم بهم یه ...

چقدر زشت بخدا ندن چيزي سنگينترن

حتما يادش رفته بود از لأي پتو بگيرتش

والا عروس ما هی میگفت این رسمه اون رسمه و داداشم اطاعت میکرد مارو هم مجبور میکرد انجام بدیم 

یک پاگشای مفصل هم گرفتیم واسش 

خلاصه عید قربان ۱۵۰ تومان یک چادر براش خریدیم 

شب چله مفصل و دو تالنگو ضخیم 

تولدش بهش شیشلیک بهترین رستوران 

عید کلی خرید 

کلی رسم و رسوم و خرج که همش به داداشم میگفت و داداشم نمتونست نه بگه 

ولی اونها واسه داداشم هیچکار نکردن جز یک سکه پارسیان در تمام یکسال عقد 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
منم خانواده همسرم اینطوری هستن اصلا انگار نه انگار، هیچ وقت یادم نمیره، پاگشام کرد مادرشوهرم بهم یه ...

باز خوبه تورو پاگشا کردن

منو اصلا پاگشا نکردنو هدیه ندادن

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

برا منم تو دوسال و نیم هیچی نیاورد مادرهمسرم. میدونست رسم داریم و از ی َطایفه ایم اما کوتاهی کرد. 

منم ب شوهرم گفتم. برام دور ا چش مامانش خریده. اما مامانش بفهمه بنده خدا میترکه😂

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

فقط کنار بیا

عزیزم نمیتونی اونا رو تغییر بدی اگر واقعا اینطورن و برای دختر و عروسای دیگشون هم انجام ندادن نمیتونی توقعی داشته باشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706