2733
2734

چند روزیه فهمیدم الوده مواد شده یکم گریه و زاری بعد گفتم بخاطر بچت ترک کن و این حرفا و گفت تفننی بوده  منم پیام دادم گفتم بهش حق طلاق بده خیالم راحت شه دیگه نمیری سر این کار گفت نمیتونم بدم نمیخوام از دستت بدم به راحتی .اومد خونه گفتم حق طلاق بده بمونم کمکت کنم چند دروز قبلم وکالت خونه رو گرفته بودم گفت خونه رو برگردون طلاقت بدم حالم بده از وقتی اینو گفته میخواسته با اون حرفاش خرم کنه 😭😭میخوام دادخواست طلاق بدم یعنی اذیتم میکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره راست میگی بالاخره خسته میشه طلاقمو میده ولی وکالت رو بدم دیکه نمیده خونه رو 

ولی من فک میکنم پاب خونه رو کشیده وسط ک شما بیخیال بشی مطمعنم دوستت داره نمیخاد از دستت بده

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2738
ولی من فک میکنم پاب خونه رو کشیده وسط ک شما بیخیال بشی مطمعنم دوستت داره نمیخاد از دستت بده

دوستم نداره میدونم با این حرفش ثابت کرد اگه اون حرفا رو بهم زد میخواست از کوره در نرم خونه رو نگیرم ازش بخدا خونه برام مهم نیس اصلا  من میخواستم زندگیمو درست کمم کمک نکرد همش دروع گفت