1874
1955

عکس رنگی دکتر منو خواست بنویسه نرفتم بزورم میگفت لوله هات بسته ست،ماه بعدش باردار شدم.

تو نی نی سایت متوجه شدم با نادان بحث نکنم چون منم به اندازه نادانی خودش پایین میکشه.ترجیح میدم در مقابل نادانان سکوت کنم.هروقت دارم با استارتر حرف میزنم میای ریپلای میکنی و دخالت میکنی دیدی جوابت رو ندادم بدون نخواستم باهات بحث کنم😊سرت رو بکن تو لاک خودت،مگه وکیل مدافع استارتری🤪😜😛
من مشکل باروری ندارم. ولی یه سقط داشتم و برای ازمایشهای سقط مکرره

زهرا شکری عکس رنگی نداره؟ 

تو نی نی سایت متوجه شدم با نادان بحث نکنم چون منم به اندازه نادانی خودش پایین میکشه.ترجیح میدم در مقابل نادانان سکوت کنم.هروقت دارم با استارتر حرف میزنم میای ریپلای میکنی و دخالت میکنی دیدی جوابت رو ندادم بدون نخواستم باهات بحث کنم😊سرت رو بکن تو لاک خودت،مگه وکیل مدافع استارتری🤪😜😛

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
دکتر خوبیه.میشناسیدش؟

تعریفشو شنیدم خودم نرفتم پیشش