2737
2734
عنوان

خونه مادرشوهر..بگین چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 19 پست

زنگ بزن شوهرت با گریه بگو فورااا بیاد دنبالت😂😂😂

لباس بپوش برو سر کوچه منتظرش باش.اومد هم بگو حالت خوب نیست گریه ات تموم شد توضیح بده ماجرا رو براش.

بهش بگو اینقدر حالت بد بود زنگ زدی بهش😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطع رابطه کن من برادرشوهرم با زنش بدرفتاری میکردن و پشتش بدگویی و مسخره میکردن الان باهمشون قطع رابط ...

الان قطع کرده رابطه ها و حرفا باهاش چطوره؟ شوهرم اومد گفت اونی که باید بیرون بره تویی نه  زنم و بعد نیم ساعت اومدیم. اینا از اول همین کارارو کرد. قطع رابطه چطوره من تا حالا ندیدم تو خانوادمون

الان قطع کرده رابطه ها و حرفا باهاش چطوره؟ شوهرم اومد گفت اونی که باید بیرون بره تویی نه  زنم و ...

الان که قطع رابطه هستن سالی یبار میان خونه پدرشوهرم

دخترا شیرینی خریدن رفتن خونشون عذرخواهی بعد یه مدت اون هنوز باهاشون سرسنگینه زنش رو که مسخره میکردن حالا ببین چه عزیز شده بچه هاش عزیزشدن هی قربون صدقه شون میرن

خوشم میاد جاریم و برادرشوهرم هنوزم سگ محلشون میکنن

راسته میگن به کسی محل ندی بیشتر میاد طرفت

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
2728
الان که قطع رابطه هستن سالی یبار میان خونه پدرشوهرم دخترا شیرینی خریدن رفتن خونشون عذرخواهی بعد یه ...

اینا پسرمو  چشاشو میزارن. پسرم 46 روزشه. ولی  منو اذیت میکنن. شوهرم سکوت میکنه. اولا جوابشونو میداد. بدتر میکردن اونم میگه شعور ندارن ولشون کن. اینا عروسیم نیومدن و بعد از پنج سال هنوز نه کادویی نه پاگشایی نه کادو دادن به پسرم فقط لفظی دوسش دارن. اینکه فحشم داد از شهر  دیگه اومده دیروز. این کارو کرد که پامو ببره از اونجا. گفت ما عروس نمیخوایم گمشو  با اون خانواده نجست. من نتونستم ب خانوادش حرف بزنم ولی اون تونست. قطع رابطه کنم عین خیالشون نیست