1542
1480
عنوان

خونه مادرشوهر..بگین چکار کنم

251 بازدید | 19 پست

خواهر شوهرم بچمو بغل کرد. بچم گریه کرد. رفتم ازش گرفتمش. گفت گمشوبرو  بیرون. بهش گفتم با کی بودی. گفت با تو گمشو گفتم. گفتمش  جوابتو نمیدم. داداشت میاد جوابتو میده. شروع کرد به فحاشی  خانوادم. زن بزرگیه.گفت دخترش نصف منه سنش گفت نزار بگم بیاد جرت بده. مادرشوهرمم پشت اون درومد . چرا آخه. خیلی حرصم گرفته. خانوادم و فحش داد. چه رفتاری باید از این  بعد نشون بدم؟ قطره چکونی نگفتم. راهنمایی کنید خواهشا.

دیوونه ای چیزیه ک الکی فحش میده؟😐😒

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه ی دوخواب که  مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️و همچنین بقیه ی مریض ها     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥        و از همه مهم تر،ظهور امام زمان😍😍       اگه خواستين بفرستين،واسه همش يدونه کافيه عزيزاي من،ممنونم😍😍❤❤    مرسی از محبتتون خواهرای مهربونم😍

به همسرت بگو من از اول ازدواج همیشه شوهرم با خانواده اش که البته مامانش وباباش خواهرش کلا باهام کاری ندارم با درجه دو وسه ها خودش درگیر شده

نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

بی دلیل فشت داد 

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘

عزیزم نباید بگی چه رفتارایی باید ازین به بعد نشون بدم.تو تا الانش یه رفتارایی نشون دادی که اونا به خودشون اجازه دادن به خانوادش فهش بدن.

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
8

وای چرا تنها میری پیششون وقتی انقد باهات بی شرمانه حرف میزنن. 

دیگه بدون‌شوهرت نرو . و رابطتتو قطع کن با خواهرشوهرت . اگه همسرت پشتته حتما بگو 

🥀نزدیک چیزهایی بمون                                                          که از زنده بودنت احساس شادی کنی🥀              ❤h❤

بچه تو گرفتی ازش ناراحت شده احتمالا ولی حق توهین نداره

باهاشون قطع رابطه کن دیوونه ها رو

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅
1396

زنگ بزن شوهرت با گریه بگو فورااا بیاد دنبالت😂😂😂

لباس بپوش برو سر کوچه منتظرش باش.اومد هم بگو حالت خوب نیست گریه ات تموم شد توضیح بده ماجرا رو براش.

بهش بگو اینقدر حالت بد بود زنگ زدی بهش😀

قطع رابطه کن من برادرشوهرم با زنش بدرفتاری میکردن و پشتش بدگویی و مسخره میکردن الان باهمشون قطع رابط ...

الان قطع کرده رابطه ها و حرفا باهاش چطوره؟ شوهرم اومد گفت اونی که باید بیرون بره تویی نه  زنم و بعد نیم ساعت اومدیم. اینا از اول همین کارارو کرد. قطع رابطه چطوره من تا حالا ندیدم تو خانوادمون

الان قطع کرده رابطه ها و حرفا باهاش چطوره؟ شوهرم اومد گفت اونی که باید بیرون بره تویی نه  زنم و ...

الان که قطع رابطه هستن سالی یبار میان خونه پدرشوهرم

دخترا شیرینی خریدن رفتن خونشون عذرخواهی بعد یه مدت اون هنوز باهاشون سرسنگینه زنش رو که مسخره میکردن حالا ببین چه عزیز شده بچه هاش عزیزشدن هی قربون صدقه شون میرن

خوشم میاد جاریم و برادرشوهرم هنوزم سگ محلشون میکنن

راسته میگن به کسی محل ندی بیشتر میاد طرفت

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
الان که قطع رابطه هستن سالی یبار میان خونه پدرشوهرم دخترا شیرینی خریدن رفتن خونشون عذرخواهی بعد یه ...

اینا پسرمو  چشاشو میزارن. پسرم 46 روزشه. ولی  منو اذیت میکنن. شوهرم سکوت میکنه. اولا جوابشونو میداد. بدتر میکردن اونم میگه شعور ندارن ولشون کن. اینا عروسیم نیومدن و بعد از پنج سال هنوز نه کادویی نه پاگشایی نه کادو دادن به پسرم فقط لفظی دوسش دارن. اینکه فحشم داد از شهر  دیگه اومده دیروز. این کارو کرد که پامو ببره از اونجا. گفت ما عروس نمیخوایم گمشو  با اون خانواده نجست. من نتونستم ب خانوادش حرف بزنم ولی اون تونست. قطع رابطه کنم عین خیالشون نیست

1578