2737
2734

من خیلی وقتی نیس عضو شدم. قبلا خیلی از تبادل نظرات نینی سایت استفاده میکردم و ی روزی تصمیم گرفتم عضو بشم تا بتونم تو تبادل نظر شرکت کنم. هروقت حوصلم سررفته اومدم و همش بحث خیانته و دعوا با خانواده شوهرا... حس میکنم وارد تلویزیون شدم و شبکه جم داره سریال ترکی پخش میکنه. فقط موج منفی دریافت میکنم از اینجا. گاهی نگران میشم در مورد آیندم. گاهی غصه دار میشم. اصلا حال خوبی بهم نداده از وقتی اومدم. فقط چندمورد تست بیبی چک مثبت خنده رو لبم اورده در اکثر مواقع اخم... 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😶نخون من روم تاثیری نداره ولی بازم نمیخونم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

خیلیا تنهان ونمیتونن دردشونو ب کسی بگن.اگربگن جنگ میشه

مجبورمیشن اینجا بگن که کسی نمیشناسه

شما وارد تاپیکای خیانت وقوم شوهری نشو تاپیک خوب هم خیلی داریما الان نگاه کن تو لیست تاپیکا کلی مورد خوب هس

2738

سلام 

همه اون كسايي كه تاپيك ميزنن مشكلاي خاص خودشونو رو دارن و ميخوان از نظر بقيه در راستاي حل مشكلشون يا درددل كردن استفاده كنن چه اشكالي داره همه ادما كه حامله نيستن يا همه بدون مشكل نيستن 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️

چنان دستوری صحبت کردی یه لحظه فکر کردم مدیر سایته😂گلم سایت فقط برا شوما نیست خوشت نمیاد نرو تو تاپیکا

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ولی جدا بعضیا به  دروغ میگن

منم بدجور ذهنمو مشغول کرده هم شوهرم هم من همو خیلی دوس داریم .ولی جدا از اون موج منفی رو نمیشه بیخیال شد . تاثیر داره رو ارتباط 

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2706