2703
2553
عنوان

روانشناس کودک

58 بازدید | 4 پست

کسی شماره تماسی داره من زنگ بزنم سوالمو بپرسم مال مرکز مشاوره باشه همون

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
۱۴۸۰

لطف کردی گلم زنگ زدم ممنونم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان 

شنیدم خانم دکتر ساداتی از اول مهر کلینیک جدید در بلوار مرزداران هستند لطفا جهت رزرو وقت و گرفتن آدرس کلینیک جدید ایشون

با منشی شخصی به شماره 09128398588 بصورت شبانه روزی تماس بگرید

44263250

44386932

2720

عزیزم 

شاخص ترین دکتر روانشناس کودک و نوجوان در ایران خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان هستند 

اسم ایشون را توی گوگل سرچ کنید از باز خوردهای مردم متوجه میشید و شماره منشی ایشون هم پیدا میکنید.

انشالله مشکلتون حل شود.