2737
2734

ماچون خونمون طبقه بالاست ولوله هاشیبشون کمه وهمچنین توگرماکه گرماباعث میشه بوی لوله هابزنه بیرون به روش های مختلفی نیازدارم که خونروخوش بوکنم یه روشم اینه داخل کولرهمراه باآب خوشبوکننده یایکم مایع دستشویی یاشامپومیریزم البته همیشه نه که باعث میشه ۳الی ۴روزخونه خوشبوبمونه یاوانیل میریزم توجاروبرقی بعدجاروبرقی خونه خوشبومیشه میخوام ایندفعه هم گلاب بریزم توکولرولی میترسم بوی امامزاده بده😂شماچیکارامیکنید؟

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

مشکل منم هست خیلی دارم میگردم که خونمون خوشبو بشه دوستدارم چند روز خونه نیستم وقتی میام درو باز میکنم بو خوب بیاد از خونه😐

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
مشکل منم هست خیلی دارم میگردم که خونمون خوشبو بشه دوستدارم چند روز خونه نیستم وقتی میام درو باز میکن ...

صابونورنده کن بریزتوگلبرگ های گل ها(گل مصنوعی)یاتوی دکوری هات من یه صابون خریدم گذاشتم حمام سرویس های ماباهمن الان دستشویی وحمام یه عطری گرفته که نگوسه چهارروزه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
وانیل رو تو کیسه جارو برقی میریزی استارتر؟

اره یاهم بریزروفرش جاروکن

چجوری میریزی تو کولر👀

کولرماتوخونه روی چهارپایست اونایی هم که روپشت بومه ازاون بالاش بریزن یاازسوراخای کولر

2706