2737
2734

تو نت دیدم یه آزمایشگاه  نوشته بود قبلش موز شکلات و مرکبات تازه مثله لیمو شیرین  گریپ فرود پرتقال  و اسفناج و چند تای دیگه نخورین . 

دکترم و آزمایشگاه چیزی نگفتن 

خدایا فقط به امید تو. 

نه نمیخواد

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که دادم هیچ محدودیتی نداشت. همه چیز خوردم

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
2728
آزمایش ۲۴ ساعته واسه چیه عزیزم؟هفته چند انجام میشه؟

موقع خاصی نداره معمولا برای چک کردن کامل ادراره. من خودم پروتئین ادرارم مثبت دو شد دکتر گفت ادرار ۲۴ ساعت بده که ببینم زیاد نباشه تو ادرارت منم دادم نرمال بود

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
آزمایش ۲۴ ساعته واسه چیه عزیزم؟هفته چند انجام میشه؟

دفع پروتین و کراتین و اوره از ادرار. مسمومیت حاملگی رو نشون میده. 

در افرادیکه افزایش وزن زیاد و فشارخون بالا و ورم داشته باشن مشکوک  هستن و دکتر این آزمایشو مینویسه. 

من ورم دست و پا و افزایش وزن غیر عادی ندارم. چون فشارم لب مرزه دکتر واسم نوشت

خدایا فقط به امید تو. 
2738
شما چند هفته بودین انجام دادین؟چون من آزمایش معمولی دادم فقط

یادم نیست دقیق کی بود ولی دور و بر ماه ششم بود. اول معمولی باید بدی اگه موردی تو ادرار باشه ۲۴ ساعته باید بدی