2726
عنوان

عذاب وجدان مادرانه

88 بازدید | 3 پست

سلام

امروز بچه هام رو بردم کف پارتی تو مهد کودکشون سه سال و نیمه هستن با اینکه تو خونه خیلی اب بازی دوست دارن اونجا از اولش پسرم چسبیده بود بهم گریه میکرد دخترمم تو افتاب بی حرکت واستاده بود یه ساعت سر پسرم رو گرم میکردم میرفتم به دخترم برسم که بازی کنه پسرم گریه میکرد میگف چرا رفتی کل تایم داشتم به دوتاشون میرسیدم بعد باز سر لباس پوشیدنم پسرم یک سره گریه کرد دیگه کلافه شدم برگشتنی تو ماشین دعواشون کردم و با اخم و تخم اوردمشون خونه واقعا به خودم حق میدم که خسته شده باشم ولی دوست نداشتم با دعوا برشون گردونم  الانم عذاب وجدان دارم 😢 مامانا درکم میکنین؟ شما اینجور وقتا چیکار میکنین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منهم اکثرا دچار همین حالتم.از بس دختر 5سالم حرصم میده.بعد بهش میگم مامان جون اینکارو کردی من ناراحت شدم سرت داد زدم عذر میخوام.اونهم میگه خواهش میکنم و باز روز از نوروزی از نو😂😂😂 مثل امروز 12 از خواب بیدار شده میگه بریم باشگاه  در حالیکه سانسه صبح میبره اون سرویسی که قبلا میبردش.مشت بهم میزدو گریه میکرد یجوری ماست مالی کردمو خندوندمش

2728