2733
2739
عنوان

بیماری میگرن شکمی دخترم

3402 بازدید | 17 پست

باسلام

من دخترم چند ماهه که مشکل میگرن شکمی داره چند هفته ای یکبار میاره بالا و هربار چند روزی طول میکشه تا خوب بشه اوایلش یکی دوروز طول میکشید و تا یک ماه دیگم بالا نمیاورد ولی الان شده دو هفته ای یکبار و تا چهار پنج روز ادامه پیدا میکنه کسی هست بچش یا تو خانوادش مشکل مشابهی داشته باشه و بتونه کمکم کنه چون تا حالا چند تا دکتر متخصص و فوق تخصص رفتم انقدر دکتر رفتم خسته شدم داروهاشم مرتب و بوقت دادم ولی نتنها بهتر نشده داره فواصل بیماریش کمتر و دورش بیشتر میشه

خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی

اولین باره میشنوم

یه طب سنتی هم ببرش

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

شکلات فست فود و هرجور خوراکی چرب و شورو سنگین و پنیر دار رو حذف کن دوست من 

لبنیات چرب و محلی رو قطع کن و اکر خواستی طب سنتی  بری حتما پزشک متخصص باگرایش  طب سنتی برو نه عطار و اینجور چیزا که بدترش میکنن 

میگرن شکمی واقعا نادر هست و زمینه بروزش بیشتر استرس پنهان هست بهتر ه کوچولوت ارامش زیادی داشته باشه بفرستش کلاس موسیقی کمانجه ای سنتوری چیزی خیلی به ارامش کمک میکنه استخر کودکان هم ببرش 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکلات فست فود و هرجور خوراکی چرب و شورو سنگین و پنیر دار رو حذف کن دوست من  لبنیات چرب و محلی ...

تو خوراکیا خیلی مراعات میکنیم شکلات و چیپس و پفک و اینها رو خیلی وقته نخورده غذاهای چربم خیلی وقته نخورده

دکتر طب سنتیم نمیدونم کجاست من اراک زندگی میکنم فکر نکنم اراک داشته باشه

2728
یعنی هیچکی دیگه نیست با مشکل میگرن شکمی آشنایی داشته باشه

سلام ببخشید دکتر امروز برای پسر منم همینتشخیص رو داد پسرم دل درد های دو سه دقیقه ای میگیره معمولا بعد از غذاگاهی بالا میاره خیلی نگرانم بچه ی شما خوب شد؟

سلام ببخشید دکتر امروز برای پسر منم همینتشخیص رو داد پسرم دل درد های دو سه دقیقه ای میگیره معمولا بع ...

نه خوب خوب که نه ولی تحت کنترله

دکترش قرص اس امپرازول بهش داد اونو میخوره اولش روزی یکی بود الان یه کپسول کامل رو تو چهار روز بهش میدم یعنی روزی یک چهارم

2738
سلام شماهم برای دخترت با نوار مغز تشخیص دادن؟ یا سونو؟

با هیچکدوم چون ام آر آی داد گفتن هیچیش نیست از روی علامتهایی که داشت و داره دکترش گفت میگرن شکمی داره دخترم اگه قرصشو نخوره هفته ای یک بار یا ده روزی یبار میاره بالا فقط با قرص کنترل میشه

سلا😔م بچه ی منم همین مشکلو داره ای خدا پیرشدم دیگه ...از ۶ سالگی داشت تا الان ک ۸ سالشه😪

سلام

منم همینطور 

بچه منم از 4 سالگی داشته تا الان 

الانم اگه قرص نخوره دوباره شروع میشه ولی الهی شکر با قرص کنترل شد

الآن سالی حدود 4 یا پنج بار اگه بشه

ولی یکی دو سال اول واقعا اذیت کرد

انشالله واسه بچه شمام کنترل بشه

2706