1345
1363

هیچی

عادیه

پسرن هااا! 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350

هیچی خونسرد برخورد میکنم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اَلسَلامُ عَلَیک یا اَباعبدالله الحُسَین(ع)                         تیکربارداری نیست والاه بِلاه😁خداجونم لطفا بخواه این اتفاق خوبو❤...   (ای کسانی که تو امضاتون زدید براحاجتم صلوات بفرست من به شخصه میفرستم ولی اعلام نمیکنم چون حسش نیس😁)

هیچی فقط تو چشم هاش نگاه میکنم و اوج نفرتم بهش انتقال میدم😂😂🤦🏻‍♀️

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
1376

نمیدونم،خ عصبانی میشم، شاید تف بندازم رو زمین،پیشاپیش خاک تو سرش

با صلوات های شما دوستای گلم بلاخره ماهم بصورت نصفه و نیمه خونه دار شدیم😊ممنونم دوستای عزیزم...ازتون خواهش میکنم بازم با صلوات هاتون کمک کنید تا بصورت کامل خونه دار شیم،ممنونم عزیزای من
هیچی فقط تو چشم هاش نگاه میکنم و اوج نفرتم بهش انتقال میدم😂😂🤦🏻‍♀️

من یه بار این کارو کردم.

طرف فکر کرد بهش نخ میدم و راضیم  

ایمانت میتونه کوه ها رو جابه جا کنه ولی تردیدت میتونه کوه ها رو به وجود بیاره...انتخاب با خودته....
1226
خشنى تو دختر 😂😂😂

آره😂تو این مسائل خیلی،دست خودم نیس

با صلوات های شما دوستای گلم بلاخره ماهم بصورت نصفه و نیمه خونه دار شدیم😊ممنونم دوستای عزیزم...ازتون خواهش میکنم بازم با صلوات هاتون کمک کنید تا بصورت کامل خونه دار شیم،ممنونم عزیزای من
من یه بار این کارو کردم. طرف فکر کرد بهش نخ میدم و راضیم    

نه من به قول همسرم چشم هام قشنگ میفهمونه چی میگم😂😂🤦🏻‍♀️

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر من عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم     
نه من به قول همسرم چشم هام قشنگ میفهمونه چی میگم😂😂🤦🏻‍♀️

😂😂من خیر سرم اومدم بهش چپ چپ نگاه کنم شایدخجالت بکشه،،بدتر شد😐

ایمانت میتونه کوه ها رو جابه جا کنه ولی تردیدت میتونه کوه ها رو به وجود بیاره...انتخاب با خودته....
1339