2726
عنوان

شما باشید میرید عروسی یا مسافرت؟

209 بازدید | 27 پست

هفته‌ ی دیگه عروسی پسرعموی شوهرمه. مامانم اینا هم همون موقع میخوان برن مسافرت. منم شوهرم اااصلا مرخصی نمیتونه بگیره. مامانم گفت خودت بیا با ما بریم شوهرت نمیتونه بیاد. شوهرمم بهم گفت برو. ولی موندم برم یا نه؟ آخه مادرشوهرم اینا واسه مجلس ها خیلی حساس ان. میترسم زهرم کنن مسافرت و یا ناراحتی پیش بیاد 

اگر تحمل من و توی بدترین شرایط نداری قطعا لیاقت من و توی بهترین شرایط هم نداری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا نرو مسافرت

زنو شوهر خوبه اين طور برنامه ها خالا عروسي مسافرت يا هرچي باهم برن

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2728

جدا از عروسی رفتن بدون همسرم مسافرت نمیرم حتی یه پیکنیک 2ساعته

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

مسافرتتون دو روزست؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

شوهرت عروسی نیست؟شاید اونام ناراحت بشن ک عروسیشون نرفتین هیچکدوم مسافرت همیشه هست

گرچه خیلی خوبه و بهت خوش میگذره بنظرم برو عروسی

گله پیش نیاد بازم اگه میدونی بعد عروسی تنهایی میخوای با مادر شوهرت صحبت کن ببین چی میگه

هر كاري كه به نظر خودت بهتره انجام بده

هرجا بيشتر بهت خوش ميگذره 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2706