2726

واقعا تو این مملکت مگه چیزی ثبات داره و معلومه؟؟؟اخه کاربرا از کجا بدونن.هرکی نظر خودشو میده.به اینجا اکتفا نکن.لازم داری بخر نداری صبر کن بعدا بخر 

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا تو این مملکت مگه چیزی ثبات داره و معلومه؟؟؟اخه کاربرا از کجا بدونن.هرکی نظر خودشو میده.به اینج ...

لازم داریم ولی بدون ماشینم میتونیم 

ولی خب آخه چرا گایین نیومد

از یه طرفم ما بدشانسی 

تو این یه سال هر چی خریدیم پایین اومد

الان میترسم بخرم و پایین بیاد

خب شاید کسی شوهرش تو ایران خودرو و سایپا باشه و بدونه

مام منتظریم ولی میخریم ماله خودمونو فروختیم طاقت بی ماشینی نداریم ماشین خوب گیر بیاد میخریم دیگ شانس ...

من و شوهرم خیلی تو این یه سال بد شانسی آوردیم 

الان میترسم بخریم و ارزون بشه 

بخدا برا ما یه تومنم ارزون بشه ضررش زیاده

بخر بابا دو ماهه دارن میگن میاد پایین هیچی به هیچی

ما پارسال ۲۰۶ اس دی نو رو ۳۵ فروختیم امسال یه تیبا گازسوز نو رو ۵۵ خریدیم😀

ماشین ماشینِ...همشون یه کارایی دارن...بخر بره 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
ثبت نام کردین؟ یا از تو بازار خریدین؟ 

بازار

یه سال کار کرده اما خیلی کم راه رفته.چون گازسوز کارخونه بود قیمتش ۵.۶ تومن بیشتر بود

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
من و شوهرم خیلی تو این یه سال بد شانسی آوردیم  الان میترسم بخریم و ارزون بشه  بخدا برا م ...

می فهمم راست میگید دیگ چ میشه کرد مام قرون قرون جم کردیم ماشین بهتر بخریم از مسافرت و کلی خرج کم کردیم تا جم کردیم ولی تا کی منتظر بمونیم اصن معلوم نیس چی میشه این دوره بی ماشینی خیلی سخته

بازار یه سال کار کرده اما خیلی کم راه رفته.چون گازسوز کارخونه بود قیمتش ۵.۶ تومن بیشتر بود

مبارکتون باشه

گفتم اگه ثبت نامی خریدین ببینم چجور خریدین

والا ما اول زندگیمونه

دستمون خیلی خالیه

اگه بخرم و یهو 5 تومن ارزون بشه واقعا از زندگی سیر میشم

آخه ما تنها سرمایمون یکم دلار و طلاست که همش پایین اومده ولی خونه و ماشین که همین جور گرون مونده را نداریم

می فهمم راست میگید دیگ چ میشه کرد مام قرون قرون جم کردیم ماشین بهتر بخریم از مسافرت و کلی خرج کم کرد ...

خدا رحممون کنه 

ما هنوز یه سال عقدیم

تا عقد کردیم همه چی گرون شد 

حتی نشد یه ماشین بخریم 

تنها سرمایمون یکم طلا و دلاره که قیمتشون پایین اومد و ضرر کردیم ولی ماشین و خونه پایین نیومد 

چرا اخه 

2706