1507
1411
عنوان

شما چجوري مصرف ميكنين؟

1571 بازدید | 115 پست

قطره ويتاگنوس رو چطوري بخورم

بعضيا ميگن ٤٠ قطره بخور

روش نوشته قبل هر وعده غذا چندوعده بخورم

اخرش چجوري؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

ویتاگنوس چیه؟

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

ببخشید برای چیه؟

اختلالات قائدگي و تنبلي تخمدان

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1473
وای خیلیییی بد مزست برای چی میخوای بخوری عزیزم

تنبلي تخمدان

ویتاگنوس همون گیاهی پنج انگشت رو میگی یا نه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
8

نازنین میتونم بپرسم دکترت کیه؟؟؟ 

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
منم قبلا برای تنظیم قاعدگی میخوردم 40 قطره در روز بود

تاثير داشت؟

ناشتا ميخوردي؟

شادانلو رفتم يمدت

1474
منم قبلا برای تنظیم قاعدگی میخوردم 40 قطره در روز بود

عزیزم تاثیر داشت ...

من بعضی ماهها سر وقت میشم

بعضی وقتا نه قاطی میکنه بدنم ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
ویتاگنوس همون گیاهی پنج انگشت رو میگی یا نه 

نميدووونم 

فقط قطرشو بهم معرفي كردن خريدم

رازیانه بخور اگه پرولاکتینت بالا نیست من ی بار خوردم مثل زهر مار تلخ بود

پرولاكتينم يمدت بالا بود دارو خوردم

رازيانه خوردم تاثير نداشت

يكي بهم گفت با عسل مخلوط كنم توو آب

من دکترم زن بود اول

گند زد با همین دارو ها ب بدنم

الان پیش ی دکتر مرد میرم..نمیگم مردا بهترن ولی این خودشو ثابت کرده ... 

به نظرم تعلل نکن و سفت و سخت برو ی دکتر درست حسابی.

خواستی بگو معرفیش کنم.

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
1508