اپیدورال کن  من زایمان اولم وحشتناک بود دومی بعد هفت سال ولی خیلی راحت بی درد زاییدم

اپیدورال همون که بی‌حس میکنن کمرو؟ یعنی شما هیچ دردی حس نکردی؟ 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اپیدورال کن  من زایمان اولم وحشتناک بود دومی بعد هفت سال ولی خیلی راحت بی درد زاییدم

امروز به دكترم گفتم گفت اول بزار ببينم چطور پيش ميري ولي من تا الان كه ٤٠هفته هستم دهانه رحمم يك سانت باز شد اونم با ألقاً 

2731

اگه دهانه رحمت بازنشده سزارین شو به طبیعی اسرار نکن که عاجز میشی 😊

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲

من فاصله دوتا زایمانم ۱۸ ماه بود اولی خیلی بهتر از دومی بودم با اینکه دکترم گفت راحت تره....چون خیلی نزدیک به همه....بستگی داره به شرایط زایمانت و وزن جنین.بچه اولتون چیه؟تو راهیتون چیه؟

امروز به دكترم گفتم گفت اول بزار ببينم چطور پيش ميري ولي من تا الان كه ٤٠هفته هستم دهانه رحمم ي ...

ما من تا روز زایمان باز نشد چهل هفته کامل شد شب انقباض ها شروع شد شش صبح بستری شدم هفت صبح شش سانت باز شده بود اپیدورال کردم هست و نیم بچم دنیا اومد

آره بی حسی کمر و شکم  فقط انقباض که می‌گرفت زور میدادم هیچ دردی نداشتم من تجربم خیلی خوب بود

میگن عوارض داره؟ شما کمردرد نشدی بعدش؟ 

یا شنیدم که نمیتونی زوربزنی اذیت میشی؟ 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706