2737
2734

سلام دوستای خوبم😢شوهرم چنتاتیک عصبی داره اما خیلی کسی نمیفهمه منم بعد چند سال فهمیدم.اما پسر8سالم😭😭

چندوقته متوجه شدم تیک داره.اول شونه هاشومینداخت بالا.بعد یه مدت گردنش واینور اونور میکرد الانم به جای اینکه خوب بشه فک وگردنشو میده بالا ویه شکل زشت از خودش درمیاره😢😭😭 خیلی ناراحتم دارم دق میکنم توخونه هم مشکلی نداریم ولی خب شوهرم به بچه خیلی سخت میگیره خیلی بهش گیرمیده اینکارو نکن اون کارو بکن.بهش تذکر دادم رفتارمون باهاش بهتر شده ولی بچه بیچارم بدتر شده😢به نظرتون خوب میشه؟چه دکتری باید ببرم؟فک نمیکردم تیک هم ژنتیکی باشه اگه روش بمونه دیوونه میشم.اینقدر وقتی نگاش میکنم عذاب میکشم که نگو.خدایااااا😭😭😭😭😭😭

ببخش تا آرامش داشته باشی😌🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روانشناس کودک باید ببری

تیک علت داره علتش هم محیطی و روانشناختیه باید بررسی کنن که چی داره بچه رو اذیت میکنه 

حساسیت هم اصلا نباید نشون بدین به تیک هاش انگار که اصلا نمیبینین رفتارتون کاملا باهاش باید عادی باشه

با تغییر رفتار پدر سریع تیک ناپدید نمیشه و حتی بدتر شدنش میتونه طبیعی باشه بعد یهو حذف بشه اما حتما ببرین روانشناس شرایط رو بررسی کنه علتو برطرف کنین

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بمیرم 😢عزیزم اینقدراهم ناراحتی نداره قابل درمانه

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
الانم اینقدرگریه کردم امده میگه مامان چی شده من چیزی شدم؟گفتم نه مامانی دلم گرفته😢😭

الهی بمیرمم عزیزم خداروشکر مشکل حادی نیست ک نشه درمان کرد خودت رو ناراحت نکن لطفا! ببر پیش ی دکتر خوب قطعااا که بر طرف میشه

💙
2738
روانشناس کودک باید ببری تیک علت داره علتش هم محیطی و روانشناختیه باید بررسی کنن که چی داره بچه رو ا ...

الهی بمیرم واسه بچم.چقذرسخته مادربودن

ببخش تا آرامش داشته باشی😌🤗

اگه میخوای زودتر خوب شه به روش نیار یا وقتی میبینی اینکارو انجام میده حواسشو پرت کن من خودم تیک داشتم شوهرم میدی ولی به روی خودش نمیورد خب شدم دخترمم چند وقت پیش داشت سعی میکردم سرشو گرم کنم الان یادش رفته فقط باید صبور باشی ولی کاری که میکنه خجالت نکشی 

بچه یکی از آشناها که ۱۲ ۱۳ ساله بود و تیک داشت رو یادمه گفتن که بردنش پیش متخصص مغز و اعصاب

و فکر کنم بعد از یکسال از شروع درمان خوب شد

دوست گلم از یه متخصص کمک بگیرید

انشالله که خیلی زود مشکلش برطرف میشه

اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او

عزیزم خودتو کنترل کن پسرت اگه متوجه بشه عصه میخوره فکرمیکنه چیزیش شده برین پیش مشاور بهتون میگه چیکارکنین.دکتر اعصاب لازم نیست.بهت بگم چندتا از عززرای من این مشکلو داشتن یکیشون بچگیش یکی نوجوونی و خیلی زود خوب شدن نگران نلتش عزیزدلم.فقط زیهد بچه رو امرونهی نکنین نواظلش باشین ولی بزارین حس کنه خودش اختیارداره و میتونه یه سری کارهارو دلبخواهی انجان بده. مشکل ماپدرومادرای حالا اینه که واسه هرچیز وهرکار بچه نظرمیدیم و میگیم همین کارو بکن حتی مثلد دراینکه کدون کلاهو بردارچی بپوش و چی بخور

الهی بمیرم واسه بچم.چقذرسخته مادربودن

آره سخته مامان باباها خیلی وقتا نیاز دارن کمک بگیرن حالا هم از متخصصش کمک بگیرین حل میشه نگران نباش خیلی از آدما یه دوره هایی از زندگیشون تیک میگیرن بعدا که علتش میگذره خوب میشن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706