2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يكي از دوستاي من انجام داد((جراحي)) ميگفت دردش خيلي زياده و مدت زمان بهبودي هم كمي طولاني هزينه ش هم ٥ سال قبل ١٢ يا ١٤ ميليون شده بود اما قشنگ شده صورتش 

اسم دكترش رو نميدونم اما فرزين سركارات خيلي معروفه

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
2728
يكي از دوستاي من انجام داد((جراحي)) ميگفت دردش خيلي زياده و مدت زمان بهبودي هم كمي طولاني هزينه ش هم ...

این جایی که من میخوام برم فکرکنم با تزریق مواد انجام میدن.البته هنوز نرفتم اول میخوام یه اطلاعاتی دستم بیاد بعد برم

اگه منظورت جراحیشه، کار جدی و سختیه. قبلش خوب فکراتون بکن. 

اینا مده...الان مد شده. چیزی که مد می شه، به دلیل استقبالی که ازش می شه، قشنگ به نظر می رسه. پنج سال دیگه ممکنه از مد بیفته و دیگه قشنگ محسوب نشه. اون موقع نمی شه کاریش کرد. 

مثل دماغای فوق العاده کوچیک و سر بالا که یه مدت مد شد. مثل هیکلای شدیدا ساعت شنی(از اونایی که شورش در میاد) که الان مده و احتمالا بعدا از مد میفته.

ده سال پیش فک زاویه دار، مردونه و خشن محسوب می شد. برای خانوما خوب نبود. خطوط نرم و ملایم صورت  معیار زیبایی بود. شاید زد و فردا هم اونجوری شد. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
اگه منظورت جراحیشه، کار جدی و سختیه. قبلش خوب فکراتون بکن.   اینا مده...الان مد شده. چیزی ...

مرسی از راهنماییت دوست عزیزم.من بخاطر مد بودنش انجام نمیدم صورتم زیادی گرده چونه جمع و جوری دارم با اینکه لاغرم اما صورتم وحشتناک توپوله .گفتم شاید اینجوری قشنگ بشه