2737
2734
عنوان

بچه ها تورو خدا بیایین به همدردی نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من میخوام بسازم ولی اون نمیخواد.بهش میگم جداشیم میگه مهرتو ببخش تا جداشیم

اوه در این حد ؟ خب من نمیتونم قضاوت کنم اما من جات باشم اگه قصد ازدواج مجدد نداری مهرمو میزارم اجرا 

طلاقم نداد نداد

خب بشین منطقی باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه همیشه آرام باش.اینکه در حد ۳ خط یا ۴ تا چیزی مینویسید چطور توقع کمک دارید هیجکس خبر نداره از اخلاق رفتارتون و اینکه چی بینتون پیش اومده وقتی مشاوره نتونسته کمک کنه چطور با دو۳ خط بخای پیشنهاد خوب از بقیه بشنوی

اوه در این حد ؟ خب من نمیتونم قضاوت کنم اما من جات باشم اگه قصد ازدواج مجدد نداری مهرمو میزارم اجرا& ...

من مهرمو نمیبخشم.ولی زندگی اینقدر برام سخت شده.همش خونه تنهام.سرکارم نمیزاره برم.خودشم از کار برمیگرده میخوابه

خب بشین منطقی باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه همیشه آرام باش.اینکه در حد ۳ خط یا ۴ تا چیزی مینویسید چطو ...

حق باشماست.ولی تا این حد بدونید من از خانوادمم بخاطرش گذشتم

2738
حق باشماست.ولی تا این حد بدونید من از خانوادمم بخاطرش گذشتم

کلا هر زندگی تنها خود زن مرد میتونن به پایداریش یا نابودیش کمک کنن.بعدش زن دلایل محکم پسندی داشته باشه دادگاه حق طلاق بهش میدن بعد مهریه عندالمطالبه ست حتی میتونی سر زندگیت باشی مهریه تو بگیری درهر صورت مهریه به گردن مرد و دادگاه حتما از مرد میگیرش

کلا هر زندگی تنها خود زن مرد میتونن به پایداریش یا نابودیش کمک کنن.بعدش زن دلایل محکم پسندی داشته با ...

من خیلی برای زندگیم تلاش کردم.ولی شوهرم خیلی خودخواه.اصلا منو نمیبینه.منم خیلی حساس و زودرنجم

من خیلی برای زندگیم تلاش کردم.ولی شوهرم خیلی خودخواه.اصلا منو نمیبینه.منم خیلی حساس و زودرنجم

تنها دو راه بیشتر نداری یا تحمل کنی کوتاه نیایی بمونی یا بری جلو تمومش کنی