2737
2734
عنوان

نامزدم همش میگه گذشتت

257 بازدید | 16 پست

واقعا اعصبامو بهم میریزه ، میدونه قبلا دوس پسر داشتم الان بعد سه سال باهم بودن که دیگه جدی شدیم گیر داده به کذشته من ، همش میخاد سر در بیاره 

منم واقعا تا میپرسه عصبانی میشم و هزار بار بهش گفتم به تو ربطی نداره همینجوری که رابطه تو و دوس دخترت به من ربطی نداره جون واسه گذشته باوده 

وای به هر نحوی که شده بازم بحثو میکشونه به گذشته 

چیکار کنم دوستان؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همه چیزو بگو خودت رو راحت کن عزیزم.وگرنه این قصه سر دراز تا دارد تا هر زمان که باهم هستین

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 

با ترفند خودت جوری که میشناسی با جزییات کم بگو...خلاص

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2738

اخه بهش میکم یه چیزایی باور نمیکنه اصلا دنبال یه حرفایی دیگست ، نمیتونم کات کنم دوستان خیلی دوسش دارم و میخایم ازدواج کنیم ، حتما یه راه دیگه ای باید باشه

گیر و شکاک هم هست؟ 

اصلا گیر نمیده و شکاکم نیست و حالا یه ذره شکاکیت داره تو وجودش ولی اصلا به رو خودش نمیاره ، میگه تا زمانی که ازدواج نکردیم من هیچ مالکیتی نسبت به تو ندارم 

من با دوس پسرم که الان نامزدمه ...قبل عید رفتیم کوه جایی رفتیم که با تور بود خودش از یه دختر حرف زد که از بچه های تور بوده باهم یه هفته دوس بودن گفتم نگو هی گفت گفتم نگو به سرو و باغ و تپه نگاه کردم ولی دامه داد گفتم تموم شد نطقتون گفت بله.گفتم ببین قشنگ جان فلانیو میشناسی یه زنگ بزن بگو خانم شیرین ببین میگه دوستم داشته یا نه..فلانیو میشناسی گفت نه از اینیستا عکسش اوردم گفت پسر فلانیه قبل تو باهاش دوس بودم دقیقا یه هفته هرچی از اون دختر گفته بود من ده برابر الکی گذاشتم روش خاطره ساختم واسه خودم هی گفتم گفت گو.خوردم نگو گفتم نه وایسا ببین خوشت میاد اونقد گفتم که همونجا گفت گذشته برای گذشته اس و دیگه کسی از گذشته حرف نمیزنه.....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2706