1147
1341

ما سه ساله خوراکمون باهم بود تازه مستقل شدیم.تا رسیدم شروع کرد ب اینکه شما نباید منتظر دعوت من باشین اینجا خونه خودتونه هروقت دلتون خواست بیاین خونه ما.بعدش هی تند تند میگه اون یکی عروسام دورن شما نزدیکین باید زود زود بیاین سر بزنین.منم گفتم مامان من بدون دعوت جایی نمیرم.بعدش هی میگه عروس فلانی همش تو خونه مادرشوهرشه منم گفتم زیاد قاطی شدن هم خوب نیست.بنظرتون چطور جواب دادم

تورو خدا دعا کنین خونمون زود تکمیل بشه.مادرشوهرمم بره ی محله دیگه😂🌹

چرا من خوشحال ميشم مادر شوهرم بهم اينارو ميگه 😐

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1320

یکم تند رفتی هرررچی باشه بزرگتره

یک عدد کاربر قدیمی ام..فاخته و هارلی کویین و وقیح رو میشناسم اینم مدرک والا بوخودا...به علل های نامعلومی قطع دسترسی شدم خدا نگذره ازشوننننننن😁😁😁😁

هیچی کارخودتو بکن بگوچشم هروقت فرصت داشتم میام 

منم امروز باهاش بحث کردم رفتیم بیرون ازصبح رومخم بود هی سکوت کردم آخرش دیگه بحثم شد گوشوارمم تورودخونه گم شد حسابی ازتنم دراومد 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم وخواهرزادم یه صلوات مهمونم کنید!؟❤                 اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیایَ مَحْیا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتی مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍخدایا قرار ده زندگیم را زندگی محمد و آل محمد و مرگم را مرگ محمد و آل محمد
1288

خوب نبود معلومه مادر شوهرت دوست داره رابطه برقرار کنه 

خب تو عروسشی دا  اگه نری نیای  با بقیه چه فرقی خواهی داشت 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیچاره چیزی نگفت که

گفت بیاین خونمون

اگه نگه بیاین لب و لوچه آویزونه

بگن بیاین بازم لب و لوچه آویزونه

شما که ۳ سال خوراکتون یکی بود دیگه بخوای نخوای قاطی شدی باهاشون

دیگه کلاس گذاشتن نداشت میگفتی باشه زود به زود میایم ولی هروقت خودت دوست داشتی میرفتی

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗

من باشم میگم اره اتفاقا دوس دارم بیام اما پسرت وقت نداره اما هروقت شد میام 

بعدشم ب شوهرت پیام بده باش همهانگ باش 

من ب ظاهر میگم باش ولی در واقعیت نمیرم 

ی جا نوشته بود تو کانال زناشویی بود هرچی خانواده شوهرتون گف بگین باشه اما کار خودتونو بکنین

من هروقت مادرشوهرم هرچیزی بهم میگه کار پسرشو بهونه میکنم یا میگم پسرت فلان کردو این حرفا

خودمو خراب نمیکنم

کد زندگیمون❤💑۷۱۷۸💑❤منو شوهرم عاشق همیم خدایا همه ی عاشقارو بهم برسون (آمین)خدا جونم تو که ی شوهر مهربون و باوفا نصیبم کردی خدا جونم دلمونو شاد کن بهم ی نی نی ناز و خوشگل بده(آمین)
چرا من خوشحال ميشم مادر شوهرم بهم اينارو ميگه 😐

چون شما نرمالی عزیزم😊

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗
1331