2410
2553

دوستم بهم پیام داره احساس زشتی میکنم ،  چه حرفی بزنم بهش که حس خوب بهش دست بده ..

من تو دلداری دادن خیلی بدم   چی بگم بهش  

لازم به ذکر است که دوستم افسردگی حاد داشته و دو جنبه شوخی نداره  ( مثلا بهش بگم تو زشت کوچولو منی بهش بر میخوره و ناراحت میشه ) 

سادات(سید) نیستم . چون اسمم تک باشه و بتونم ثبت نام کنم  نوشتم شکوفه سادات 😁😁

جریان چیه اینجا همه دوستاشون یچیزیشونه😐

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بهش بگو زشت اونکه اخلاق نداره همه بنده های خدا خوشگلند!

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2714
جریان چیه اینجا همه دوستاشون یچییشونه😐

تو این دوره زمونه که پر از حس منفیه همه یچیشونه کم پیدا میشه آدمی که اوکی باشه 

بهش امید بده بگو به نظرت اینجوری میاد هرکی خودشو ۳۰ ۴۰ درصد زشت تر میبینه .بگو الان همه آرایش میکنن خوشگل میشن و به جنبه مثبتش اشاره کن مثلا اگه چشمش یا ابروش قشنگه تعریف کن.بعد اگه چاقه اینا تشویقش کن لاغر شه یا ابروهاشو تمیز کن یا مدل مو تغییر بده. و بگو لباس پوشیدنم خ موثره رو چهره و زیبایی بیا بریم خرید و....

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

باید بهش بگی بره دنبال آرزوهاش. بره کار کنه اگه لاغره اشتهاشو بیشتر کنه اگه چاقه لاغر کنه. بگو لباسای قشنگ بپوشه روسری و شال خوشرنگ بپوشه. به پوستش برسه. حال درونشو خوب کنه. اگه میتونه و دلش میخاد عمل زیبایی انجام بده

هیچی نگید ، شما مسول خوب کردن حال دیگرانی که افسردگی شدید هم دارن نیستید

درواقع دوست دوران دبیرستانمه و نمیتونم نسبت بهش بی تفاوت باشم  و افسردگی داشت نسبت به گذشته خیلی بهتره  

بهش بگو ی سری زن ها تو ی برحه از زندگیشون این حس رو پیدا میکنن  مهم اینه چجوری با خودت تا کنی  در اصل زشت نیستی  اون حس اشتباه رو باید درست کنی اول که باید به خودشون برسن حتی شده ی دوش و ی عطر خوشبو دوم اینکه خودش رو دوست داشته باشه

2706